Bolt Lublin kontakt

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-08-18 10:00:39
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 16:23:39
Bolt Lublin kontakt

Kontakt z Bolt Lublin. Jak znaleźć Kontakt do Bolt Lublin. Praca Bolt Lublin. Dane kontaktowe do Bolt Lublin znajdują się na stronie.

Bolt Lublin Kontakt

W poszukiwaniu szybkiego i dogodnego środku transportu na terenie miasta Lublin warto skorzystać z opcji taxi Bolt Lublin. Bolt Lublin jest szybką i w miarę tanią opcją transportu wśród miastowego. Wystarczy pobrać aplikacje, wybrać miejsce docelowe aplikacja dobierze najbliższego kierowcę, który zabierze konsumenta w wybrane miejsce.
Kontakt Bolt Lublin jest możliwy poprzez pocztę elektroniczną lub dzwoniąc na numer kontaktowy. Do użytku firma udostępnia dwa adresy poczty elektronicznej, z których można skorzystać. Pierwszy adres służy głównie do kontaktów w sprawie pomocy, na ten mail należy kontaktować się z Bolt Lublin w razie potrzeby wyjaśnienia problemów z użytkowaniem aplikacji lub w sprawach powiązanych z transportem. Drugi kontakt służy dla osób zainteresowanych ofertą pracy w taxi Bolt Lublin, pod tym adresem można wysyłać swoje aplikacje oraz uzyskać dodatkowe informacje co do warunków zatrudnienia. 

Praca Bolt Lublin - dodatkowe informacje co do współpracy z firmą Bolt Lublin, można uzyskać poprzez stronę internetową kierowaną dla miasta Lublin. W zakładach Zostań kierowcą oraz Kariera można uzyskać więcej informacji dotyczących trybu pracy oraz złożyć swoją aplikację na konkretne stanowisko pracy.

Z firmą można się kontaktować poprzez poniższe dane kontaktowe:

Pomoc:
[email protected]

Rejestracja kierowców:
[email protected]
 

Dostępne Oferty Bolt Lublin

Klient w aplikacji ma do wyboru dwie taryfy dotyczące transportu jedną z nich jest taryfa Protect. Taryfę Protect można wykupić do przewozu maksymalnie dwóch osób, polega na zwiększeniu poczucia bezpieczeństwa konsumenta poprzez przegrodę umieszczoną pomiędzy klientem a kierowcą. Druga Taryfa jest to zwykła Taryfa Bolt jest to klasyczna taryfa gdzie maksymalnie kierowca Bolt  może przewieźć cztery osoby. Za anulowanie jest naliczana dodatkowa opłata w wysokości 9PLN.

Hulajnogi Bolt Lublin

Żeby jeździć hulajnogą Bolt Lublin należy wpierw pobrać aplikacje Bolt. Hulajnogi Bolt Lublin znajdują się w każdym zakamarku miasta Lublin, można również zlokalizować najbliższą hulajnogę poprzez aplikacje Bolt. Hulajnogi Bolt Lublin są częstym problemem dla osób niewidomych ze względu na nieodpowiednie korzystanie z nich przez użytkowników. Bolt Lublin przestrzega aby nie parkować Hulajnóg bezpośrednio na chodnikach czy drogach.

Cena za przejazd Hulajnogą Bolt Lublin wynosi 0.50zł za minutę jazdy.