MSI kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-03-24 00:13:40
  • Data modyfikacji: 2022-12-19 09:18:01
MSI kontakt

Obecnie działający numery telefonu do MSI. MSI dane kontaktowe, telefon kontaktowy, adres, e-mail. MSI kontakt telefoniczny dla zainteresowanych osób.

Kontakt MSI

Istnieje wiele sposobów na to, aby uzyskać z MSI kontakt. Jednym z nich jest skorzystanie z dostępnego na głównej stronie internetowej formularza kontaktowego. Formularz jest obsługiwany w wielu językach w tym w języku polskim. Należy go wypełnić, wpisując wymagane dane, a także odpowiednią treść. Należy pamiętać, że dostępny jest również oficjalny serwis MSI, gdzie można przesłać uszkodzony sprzęt. Stacjonarna obsługa klientów jest niemożliwa, z tego względem zaleca się przesłanie zepsutego sprzętu na podany adres za pośrednictwem kuriera. 

MSI adres: ProLogis Park Wrocław, Magazynowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie

MSI kontakt telefoniczny

Oferowany przez MSI kontakt telefoniczny jest możliwy do uzyskania przez zainteresowane osoby, dzwoniąc pod podany numer telefonu. Osoby, które chcą załatwić sprawy związane z notebookami, monitorami Content Creator, PRO, komputerami Content Creator, PRO oraz AIO mogą skorzystać z numeru, jakim jest (+48) 71 306 70 7. Numer (+48) 71 306 70 73 jest przeznaczony dla interesantów, którzy mają pytania związane z kartami graficznymi, płytami głównymi, monitorami i komputerami do gier, akcesoriami, fotelami, obudowami oraz chłodzeniem. 

Istnieje również możliwość, przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszelkie zapytania należy kierować na podany adres e-mail.