BlaBlaCar kontakt

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2017-12-12 02:25:08
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 10:31:25
BlaBlaCar kontakt

BlaBlaCar kontakt. Jak skontaktować się z BlaBlaCar. Kontakt BlaBlaCar dostępny na stronie serwisu. Kontakt BlaBlaCar dostępny poprzez adres poczty elektronicznej

BlaBlaCar kontakt

BlaBlaCar jest portalem internetowym służącym do szukania transportu. W witrynie BlaBlaCar można znaleźć tanie przejazdy z osobami prywatnymi udostępniającymi swoje oferty. Na BlaBlaCar można również znaleźć autobusy na trasy między miastowe. W wyszukiwarce oprócz możliwości znalezienia transportu w Polsce można również znaleźć przejazdy między krajowe, przykładowo do Lwowa, Berlina, czy Brześci, więcej informacji na witrynie internetowej BlaBlaCar. Kontakt BlaBlaCar nie jest dostępny w tradycyjnych formach kontaktu. Natomiast z osobami odpowiedzialnymi za serwis BlaBlaCar użytkownicy mogą próbować kontaktować się poprzez media społecznościowe. BlaBlaCar jest dostępne między innymi na Instagramie, Facebooku czy Twitterze. Jeżeli użytkownicy są chętni, mogą napisać prywatną wiadomość na podane wcześniej social media w celu skontaktowania się. Natomiast w razie problemów z działaniem serwisu, BlaBlaCar udostępnia zakładkę “Centrum pomocy”, gdzie można znaleźć odpowiedzi na problemy napotkane podczas użytkowania portalu. 

BlaBlaCar kontakt za pomocą adresu poczty elektronicznej

BlaBlaCar udostępnia jeden adres e-mail, natomiast jest on udostępniany w celach prasowych. Aby skontaktować się z biurem prasowym BlaBlaCar osoby zainteresowane, powinny napisać wiadomość na poniższy adres e-mail:
[email protected]