Kontakt Filharmonia Koncertowa

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-09-05 21:35:01
  • Data modyfikacji: 2023-02-07 14:47:29
Filharmonia Koncertowa Kontakt

Skontaktuj się z Filharmonią Koncertową w Sopocie, korzystając z danych kontaktowych udostępnionych na stronie. Aktualny numer kontaktowy do Filharmonii Koncertowej.

Filharmonia Koncertowa kontakt

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Filharmonii Koncertowej, związane na przykład z rezerwacją biletu czy też nadchodzącymi wydarzeniami, warto, jest uzyskać kontakt z Filharmonią Koncertową, aby uzyskać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt z Filharmonią Koncertową, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt z Filharmonią Koncertową.

Filharmonia Koncertowa umiejscowiona jest w Sopocie przy ulicy Stanisława Moniuszki 12.

Jednak przed kontaktowaniem się z pracownikami Filharmonii Koncertowej, warto, jest spojrzeć na sekcję FAQ znajdującą się na oficjalnej stronie internetowej. Znajdują się tam odpowiedzi konsultantów na pytania najczęściej zadawane przez klientów. Po skorzystaniu z sekcji FAQ może się okazać kontakt z Filharmonią Koncertową nie będzie już dłużej potrzebny. Jednak gdy odpowiedzi się tam znajdujące, okażą się nie wystarczające, można uzyskać kontakt z Filharmonią Koncertową, korzystając ze sposobów opisanych poniżej na stronie.

Filharmonia Koncertowa kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt z FIlharmonią Koncertową online. Aby uzyskać kontakt z Filharmonią Koncertową online, należy skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej. Filharmonia Koncertowa kontakt mailowy realizuje pod paroma różnymi adresami. Z biurem Filharmonii Koncertowej można skontaktować się pod adresem [email protected]. Kolejne adresy, pozwalające na kontakt z Filharmonią Koncertową, są to [email protected] oraz [email protected] i umożliwiają one kontakt z koordynacją pracy artystycznej. Dodatkowo możliwy jest wynajem sali koncertowej. W tym celu należy wysyłać wiadomość pod adres [email protected]. Ostatni adres, umożliwiający kontakt z Filharmonią Koncertową, [email protected], pozwala na kontakt z Inspektorem Danych Osobowych. Aby szybko uzyskać potrzebną pomoc, należy wybrać odpowiedni adres e-mail. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Filharmonii Koncertowej, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że nie jest to jedyny sposób pozwalający na kontakt z Filharmonią Koncertową.

Adres:
ul. Stanisława Moniuszki 12
(Opera Leśna) 81-829 Sopot

E-mail (biuro): [email protected]
E-mail (koordynacja pracy artystycznej): [email protected] oraz [email protected]
E-mail (wynajem sali koncertowej): [email protected]
E-mail (Inspektor Danych Osobowych): [email protected]

Telefon Filharmonia Koncertowa

Innym sposobem na kontakt z Filharmonią Koncertową, jest forma telefoniczna. Aby uzyskać telefoniczny kontakt z Filharmonią Koncertową, należy dzwonić pod numer (+48) 58 555 84 21. Dzwoniąc pod numer, który pozwala na kontakt z Filharmonią Koncertową, można uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania. Obecnie kontakt z Filharmonią Koncertową, korzystając z formy telefonicznej, jest to najszybszy sposób na skontaktowanie się z instytucją.

Telefon: (+48) 58 555 84 21