Bolt Olsztyn Kontakt

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-12-04 10:53:52
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 13:11:21
Bolt Olsztyn Kontakt

Kontakt do Bolt Olsztyn. Jak działa taryfa Protect. Gdzie kontaktować się z Bolt Olsztyn. Praca Bolt Olsztyn

Bolt Olsztyn Kontakt

W poszukiwaniu szybkiego i dogodnego środku transportu na terenie miasta Olsztyn warto skorzystać z opcji taxi Bolt Olsztyn. Bolt Olsztyn jest szybką i w miarę tanią opcją transportu wśród miastowego. Wystarczy pobrać aplikacje, wybrać miejsce docelowe aplikacja dobierze najbliższego kierowcę, który zabierze konsumenta w wybrane miejsce.
Kontakt z filią Bolt w mieście Olsztyn jest możliwy poprzez pocztę elektroniczną lub dzwoniąc na numer kontaktowy. Do użytku firma udostępnia dwa adresy poczty elektronicznej, z których można skorzystać. Pierwszy adres służy głównie do kontaktów w sprawie pomocy, na ten mail należy kontaktować się z Bolt Olsztyn w razie potrzeby wyjaśnienia problemów z użytkowaniem aplikacji lub w sprawach powiązanych z transportem. Drugi kontakt służy dla osób zainteresowanych ofertą pracy w taxi Bolt Olsztyn, pod tym adresem można wysyłać swoje aplikacje oraz uzyskać dodatkowe informacje co do warunków zatrudnienia. 

Praca Bolt Olsztyn - dodatkowe informacje co do współpracy z firmą Bolt Olsztyn, można uzyskać poprzez stronę internetową kierowaną dla miasta Olsztyn. W zakładach Zostań kierowcą oraz Kariera można uzyskać więcej informacji dotyczących trybu pracy oraz złożyć swoją aplikację na konkretne stanowisko pracy.

Z firmą można się kontaktować poprzez poniższe dane kontaktowe:

Pomoc:
[email protected]

Infolinia:
+48 22 307 83 67 

Rejestracja kierowców:
[email protected]
 

Dostępne Oferty Bolt Olsztyn

Klient w aplikacji ma do wyboru dwie taryfy dotyczące transportu jedną z nich jest taryfa Protect. Taryfę Protect można wykupić do przewozu maksymalnie dwóch osób, polega na zwiększeniu poczucia bezpieczeństwa konsumenta poprzez przegrodę umieszczoną pomiędzy klientem a kierowcą. Druga Taryfa jest to zwykła Taryfa Bolt jest to klasyczna taryfa gdzie maksymalnie kierowca Bolt  może przewieźć cztery osoby. Za anulowanie jest naliczana dodatkowa opłata w wysokości 9PLN.