Kontakt WizzAir Loty

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-02-03 02:44:58
  • Data modyfikacji: 2022-08-13 07:29:38
Kontakt WizzAir Loty

Potrzebny szyki lot? Sprawdź numer telefonu do Wizz Air dostępny online. Pomoc telefoniczna konsultantów Wizz Air dostępna przez telefon

WizzAir Loty kontakt

Dane kontaktowe są podane dla osób korzystających z usług lotniczych WizzAir kontakt. Z infolinią można skontaktować się telefonicznie i kilkoma innymi sposobami. Na stronie internetowej firmy znajduje się formularz kontaktowy, który można wypełnić i wysłać do obsługi klienta. Doradca lotniczy WizzAir jak najszybciej odpowie na pytania zawarte w formularzu. Za pomocą tego formularza możesz wysyłać różne zapytania dotyczące firm i lotów. Reklamacje i reklamacje można przesyłać poprzez formularz na stronie.

WizzAir Loty kontakt ze wsparciem online

Numer telefonu WizzAir loty kontakt nie jest jedynym sposobem skontaktowania się z nami. Dla osób niezadowolonych z lotów WizzAir przez telefon firma przygotowała inne sposoby kontaktu. Niewiele osób zna tę metodę kontaktu. Możesz również skontaktować się z WizzAir Loty e-mail, wysyłając wiadomość na adres e-mail [email protected]. W przypadku lotów WizzAir dane telefonu lub wiadomości e-mail można również zastąpić osobą kontaktową za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej. Oprócz wypełnienia pól treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość musi wypełnić kilka innych pól, w tym najpierw adres e-mail lub numer kontaktowy, na który chce otrzymać odpowiedź. Loty WizzAir, telefon 24h jest dostępny nie tylko w Polsce, ale także w języku angielskim, Air Connection. Polski numer telefonu do coll cente to 703 703 803. Jeśli centrum telefoniczne WizzAir loty polska nie jest dostępne, skontaktuj się z obsługą klienta w swoim kraju.

Rezerwacja lotów WizzAir

Telefon: 703 703 003

Biuro Prasowe Wizz

E-mail: [email protected]

Kontakt Wizz

E-mail: [email protected]