Medicover Sport Kontakt

  • Kategoria: sport

  • Data publikacji: 2018-08-14 20:55:36
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 12:26:46
Medicover Sport Kontakt

Kontakt Medicover Sport. Dane kontaktowe Medicover Sport, numer kontaktowy, adres, e-mail. Kontakt Medicover Sport drogą telefoniczną lub mailową.

Kontakt Medicover

Medicover Sport, znany wcześniej jako Ok System, koncentruje się na szerokim zakresie usług dotyczących zdrowia w tym sportu i diety. W swoim portfolio posiada usługi z zakresu opieki ambulatoryjnej i profilaktyki, zaawansowane procedury in vitro i stomatologii, specjalistycznej opieki zdrowotnej oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu wellness. Prowadzone przez Medicover obiekty obejmują szpitale, apteki, kliniki leczenia niepłodności, salony optyczne i centra stomatologiczne.

W celu nawiązania komunikacji z Medicover Sport należy skorzystać z numeru kontaktowego Medicover Sport kontakt do obsługi klienta lub napisać wiadomość na adres e-mail Medicover Sport kontakt zawierającej posiadane pytania.

Medicover kontakt

W sytuacji potrzeby kontaktu można zadzwonić do obsługi klienta na numer kontaktowy Medicover Sport. Konsultanci obsługi klienta szybko odbiorą połączenie i odpowiedzą na wszelkie pytania oraz udzielą pomocy technicznej w przypadku napotkania jakichkolwiek problemów.

Dane kontaktowe Medicover

  • Adres korespondencyjny: Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa,

Obsługa klienta Medicover Sport

Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 21:00 oraz od soboty do niedzieli od godziny 8:00 do 20:00.

Sprzedaż i marketing

Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

Partnerzy

W celu nawiązania współpracy partnerskiej należy kierować wiadomości na adres: