AmbroExpress kontakt

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-04-26 04:35:48
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 12:20:35
AmbroExpress kontakt

AmbroExpress kontakt. Dane kontaktowe AmbroExpress znajdują się na stronie serwisu. AmbroExpress kontakt dostępny poprzez adres internetowej poczty elektronicznej oraz kontakt telefoniczny.

AmbroExpress kontakt


AmbroExpress jest firmą transportową prowadzącą swoje usługi w Polsce oraz międzynarodowo. AmbroExpress oferuje transporty wielkogabarytowe, wysyłkę mebli, wysyłkę części samochodowych. Swoją działalność prowadzą w kilku krajach Europy (Polska, Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Francja, Hiszpanii, Włochy, Portugalia, Belgia, Holandia, Czechy, Słowacja, Rumunia, Bułgaria, Węgry, Austria). Kontakt AmbroExpress jest możliwy do uzyskania na kilka dostępnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt telefoniczny. Konsultanci obsługujący linie telefoniczną są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00. Drugą z możliwości kontaktu jest adres internetowej poczty elektronicznej. Dodatkowo osoby zainteresowane mogą skontaktować się z firmą AmbroExpress, poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie usługodawcy. 

AmbroExpress kontakt telefoniczny

Aby skontaktować się telefonicznie z firmą AmbroExpress, należy wykonać połączenie telefoniczne na jeden z poniższych numerów:

+48 503 509 200
+48 609 170 707

 

AmbroExpress kontakt  poprzez adres poczty elektronicznej

Aby skontaktować się z firmą AmbroExpress, klienci mogą napisać na jeden z poniższych adresów e-mail:
[email protected]
[email protected]