Bolt Białystok kontakt

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-04-22 10:28:53
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 11:48:31
Bolt Białystok kontakt

W jaki sposób można uzyskać kontakt z Bolt Białystok? Bolt Białystok dane kontaktowe, kontakt telefoniczny i kontakt mailowy dla klientów i kierowców.

Kontakt Bolt Białystok

Bolt Białystok jest to usługa, która umożliwia mieszkańcom Białegostoku łatwe i szybkie przewozy na terenie całego miasta. Bolt Białystok kontakt swoim klientom udostępnia poprzez stronę internetową i mailowo. Kontakt mailowy jest dostępny pod dwoma adresami e-mail. Jeden z nich jest dla klientów szukających pomocy, a drugi dla osób pragnących być zatrudnionymi jako kierowcy Bolt Częstochowa.

Adres e-mail pomoc: [email protected]
Adres e-mail praca: [email protected]

Hulajnogi Bolt Białystok kontakt

Wszelkie zapytania dotyczące hulajnóg Bolt Białystok można kierować na numer telefonu +48 22 307 83 67. Biuro obsługi klienta przez kontakt telefoniczny odpowiada wyłącznie na sprawy związane z hulajnogami.

Numer telefonu: +48 22 307 83 67

Bolt Białystok cennik

Cennik Bolt Białystok stale ulega zmianą i najlepiej sprawdzać go na bieżąco w aplikacji Bolt. Ceny mogą się różnić ze względu na takie czynniki jak między innymi rodzaj środka transportu, ilość dostępnych kierowców, pogoda, pora dnia i liczba klientów.