Instagram kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-08-12 17:55:12
  • Data modyfikacji: 2022-08-16 15:07:26
Instagram kontakt

Instagram kontakt wysyłanie zgłoszeń z aplikacji, kontakt za pośrednictwem e-mail lub korespondencyjnie, centrum pomocy. Instagram adres: [email protected].

Kontakt Instagram

Jeżeli pojawiły się problemy z działaniem profilu lub aplikacji instagram, warto skontaktować się z obsługą instagram. Niżej przedstawiono sposoby kontaktu z pomocą Instagrama. 

Instagram kontakt centrum pomocy 

Wchodząc na stronę help.instagram.com, a następnie wybierając po lewej stronie Zasady i zgłoszenia. Następnie należy przejść do sekcji Zgłaszanie Naruszeń i wybrać “Legal Removal Request” - jeżeli powodem zgłoszenia są takie rzeczy jak łamanie Regulaminu/Zasad społeczności przez innych użytkowników. Istnieje możliwość wybrania innego typu problemu, aktualnie zgłaszanego. Należy wybrać problem wypełnić formularz i wysłać. Odpowiedz otrzyma się na adres mailowy wskazany podczas wypełniania formularza. 

Zgłoszenia w aplikacji 

Jest to chyba najskuteczniejsza metoda zgłoszenia do pomocy instagram. Na urządzeniu mobilnym należy przejść do swojego profilu i dalej w Ustawienia w prawym górnym rogu. Na samym dole ustawień znajdziesz opcję Pomoc. Po kliknięciu w tej sekcji przycisku Zgłoś problem do dostępne będą trzy kategorie zgłoszeń: “spam lub naruszenie”, “coś nie działa” oraz “ogólna opinia”.

Zgłoszenia które zostały już przesłane, znaleźć można w sekcji Zgłoszenia do działu pomocy w polu Raporty. 

Kontakt za pośrednictwem e-mail lub korespondencyjnie 

Instagram posiada jeden oficjalny adres mailowy [email protected]. Z tego adresu otrzymuje się wszystkie wiadomości od platformy i również na nią można słać zgłoszenia i uwagi na temat aplikacji instagram. Dodatkowo instagram na swojej stronie udostępnia adres korespondencyjny. Można na niego słać tylko zgłoszenia naruszenia praw autorskich na podstawie ustawy DMCA.

Pismo należy wysłać na poniższy adres:

Instagram, LLC
1601 Willow Road
Menlo Park, California 94025
(650)543-4800