Unity Line kontakt

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2019-01-24 00:48:43
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 13:13:27
Unity Line kontakt

W jaki sposób można uzyskać kontakt z Unity Line? Unity Line dane kontaktowe, kontakt telefoniczny i kontakt online z polskim operatorem promowym.

Kontakt Unity Line

Unity Line to najmłodszy polski operator promowy działający na rynku bałtyckich przewozów promowych. W ramach prowadzonej działalności zajmuje się zarządzaniem statkami morskimi oraz działalnością transportową i turystyczną (Unity Travel). Spółkę utworzyły w 1994 roku polskie przedsiębiorstwa armatorskie: Żegluga Polska, Euroafrica Linie Żeglugowe i Polska Żegluga Bałtycka. Obecnie jest w 100% własnością grupy kapitałowej PŻM. Flotę Unity Line stanowi 7 jednostek wykonujących dziennie rejsy między Świnoujściem a Szwecją. Wizytówką firmy jest MF Polonia – do dzisiaj jeden z najnowocześniejszych promów pływających po wodach bałtyckich. Osoby zainteresowane Unity Line kontakt mogą nawiązać na kilka sposobów

Unity Line kontakt telefoniczny

Unity Line kontakt telefoniczny działa pod numerem telefonu 91 35 95 795. Warto pamiętać, że biuro obsługi klienta Unity Line działa w wybranych godzinach. Poza tymi godzinami klienci Unity Line kontakt mogą osiągnąć również drogą mailową. Wiadomości należy kierować na adres e-mail [email protected].

Adres e-mail: [email protected]

Osoby zainteresowane wybraniem się w podróż wraz z Unity Line mogą uzyskać aktualną ofertę biura przez telefon, e-mail lub online. 

Telefon: 91 35 95 400
E-mail: [email protected]

Główna siedziba Unity Line znajduje się w Szczecinie, gdzie klienci mogą również skontaktować się z pracownikami osobiście.

Adres: Plac Rodła 8, 70-419 Szczecin