Bolt Poznań Kontakt

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2017-05-05 09:14:10
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 14:06:38
Bolt Poznań Kontakt

Kontakt Bolt Poznań. Dane kontaktowe Bolt Poznań dla klientów. Cennik Bolt Poznań. Praca w Bolt Poznań. Bolt Poznań kontakt, telefon, e-mail.

Bolt Poznań kontakt

W celu odszukania sprawnego transportu w niskich cenach warto wynająć usługi taxi Bolt Poznań. Bolt Poznań taxi oferuje przejazdy w komforcie i krótkim czasie. Kontakt Bolt Poznań jest możliwy drogą mailową przez podane adresy e-mail na stronie internetowej, lub kontaktując się telefonicznie numerem kontaktowym firmy Bolt Poznań. Warto jednak zwrócić uwagę, iż numer telefoniczny jest przeznaczony tylko w wypadku wsparcia dla hulajnogi Bolt Poznań. Bolt Poznań kontakt przez pocztę elektroniczną jest możliwy poprzez dwa adresy e-mail. Pierwszy z nich jest przeznaczony do kontaktu w przypadku problemów lub otrzymania pomocy związanej z korzystaniem z usług taxi Bolt Poznań. Drugi jest w celach zgłaszania swojej aplikacji w sprawie praca Bolt Poznań oraz uzyskania odpowiedzi na pytania z nią związane.

Cennik Bolt Poznań

Cennik Bolt Poznań ciągle zmienia swoje ceny. Jest to zależne od warunków pogodowych, dystansu kierowców od klienta, dostępności kierowców i pory dnia. Bolt Poznań cennik jest także zawarty w aplikacji mobilnej BOLT, która pozwala na przegląd cen w danym momencie oraz wynajęcie usług transportowych Bolt Poznań taxi.

 

Kontakt Bolt Poznań

  • Telefon: +48 22 307 83 67,
  • Adresy e-mail: