Kontakt PKN ORLEN

  • Kategoria: stacje paliw

  • Data publikacji: 2018-05-12 11:44:39
  • Data modyfikacji: 2023-02-02 11:33:15
Kontakt PKN ORLEN

Sprawdź bezpośredni kontakt do firmy PKN ORLEN. Kontakt PKN ORLEN to źródło wszelkich potrzebnych klientom informacji. Skorzystaj i sprawdź już dziś aktualny kontakt PKN ORLEN. Kontakt PKN ORLEN dostępny jest dla klientów wyłącznie w określonych godzinach.

Co to jest PKN ORLEN?

Polski Koncern Naftowy Orlen jest polskim koncernem paliwowo-energetycznym. PKN ORLEN jest liderem wśród przedsiębiorstw petrochemicznych w Europie środkowo-wschodniej. W obszarze działania koncernu znajduje się również produkcja polimerów oraz monomerów. Główny producent produktów petrochemicznych w Czechach. PKN ORLEN posiada aż siedem rafinerii ropy naftowej. Od roku 2022 spółka posiada także aż 70% udziałów w zarządzającej rafinerią ropy naftowej w Gdańsku spółce joint venture z Aramco Overseas Company B.V. Łączne moce przerobowe rafinerii w 2020 roku wyniosły 35,2 mln ton ropy naftowej rocznie. PKN ORLEN jako jedyne polskie przedsiębiorstwo jest notowane w rankingu Fortune 500.

PKN ORLEN kontakt

Klienci mogą skontaktować się z PKN ORLEN poprzez dostępny poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to bardzo dobra opcja dla wszystkich osób preferujących kontakt za pośrednictwem internetu. W treści wiadomości należy opisać problem, z jakim klient zwraca się o pomoc do firmy PKN ORLEN. Pozwoli to pracownikom PKN ORLEN w szybszym znalezieniu właściwego rozwiązania dla danego problemu klienta. Z pewnością konsultanci Biura Obsługi Klienta wyślą wiadomość zwrotną wraz z odpowiedzią w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail PKN ORLEN Centrala: [email protected]
E-mail PKN ORLEN kontakt z prasą: [email protected]

Dla osób preferujących bardziej tradycyjne rozwiązania PKN ORLEN daje możliwość napisania wiadomości listownej i wysłania jej na podany poniżej adres korespondencyjny. Niestety w tym przypadku warto być przygotowanym na to, że na wiadomość zwrotną trzeba będzie poczekać o wiele dłużej niż w przypadku dwóch pozostałych metod na kontakt z PKN ORLEN. Jeśli więc sprawa, z jaką zmaga się klient, jest nagląca, warto skorzystać z innych metod na kontakt z PKN ORLEN.

PKN ORLEN Adres Korespondencyjny do biura w Warszawie

Budynek SENATOR
ul. Bielańska 12, 00-085 Warszawa
Telefon: +48 22 778 00 00

PKN ORLEN Adres Korespondencyjny do biura w Płocku

ul. Chemików 7, 09-411 Płock

Telefon PKN ORLEN

Ostatnim ze sposobów na kontakt z firmą PKN ORLEN jest skorzystanie z podanego poniżej numeru kontaktowego. Pozwala to klientom na bezpośredni kontakt z konsultantem Biura Obsługi Klienta firmy. Z pewnością jest to najszybszy sposób na otrzymanie wszelkich informacji oraz odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości dzwoniących klientów. Dodatkowo warto także zaznaczyć, że na stronie podany został więcej niż jeden aktualny kontakt PKN ORLEN. Każdy z dostępnych numerów został jednak dokładnie opisany, dzięki czemu zainteresowani klienci bez problemu powinni znaleźć pożądany numer. Niestety godziny funkcjonowania poniższych telefonów nie zostały podane na stronie internetowej. Z tego względu przed bezpośrednim kontaktem zaleca się klientom sprawdzenie godzin dostępności kontaktu PKN ORLEN we własnym zakresie.

Telefon PKN ORLEN Centrala: (24) 256 00 00 lub (24) 365 00 00, lub (24) 367 70 00
Telefon PKN ORLEN kontakt z prasą: (22) 77 80 978 lub (22) 77 80 091, lub (24) 25 66 892, lub (24) 25 67 171