Sensi Hemp Kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-07-18 14:55:17
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 16:00:54
Sensi Hemp Kontakt

Jak uzyskać kontakt ze Sensi Hemp? Sensi Hemp dane kontaktowe, kontakt online i kontakt mailowy dla klientów sieci sklepów.

Sensi Hemp kontakt

Sensi Hemp jest Polską siecią sklepów, które specjalizują się w sprzedaży wysokiej jakości produktów pochodzących z Konopi Włóknistych. Posiadają szeroką gamę autorskich produktów dostępnych tylko w autoryzowanych punktach oraz w ich oficjalnym sklepie internetowym. Kontakt z Sensi Hemp możliwy jest przez stronę internetową, mailowo oraz telefonicznie.

Sensi Hemp kontakt online

Kontakt z Sensi Hemp klienci sklepu mogą osiągnąć poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej sklepu. W formularzu należy wypełnić dane kontaktowe, wybrać odpowiedni temat oraz opisać szczegółowo napotkany problem. Sensi Hemp kontakt umożliwia również mailowo pod adresem kontakt@sensihemp.pl. Pracownicy sklepu postarają się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie zadane pytania. 

 Adres e-mail: [email protected]

Sensi Hemp kontakt online

Innym sposobem na kontakt z Sensi Hemp jest zadzwonienie na numer 605 069 019. Jest to najszybsza forma kontaktu. Godziny, w których kontakt telefoniczny z Sensi Hemp jest możliwy, nie są nigdzie podane i należy skonsultować się z innymi formami kontaktu, aby ustalić je przed zadzwonieniem. 

Numer telefonu: 605 069 019