Kontakt komornicza

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2018-09-14 23:35:06
  • Data modyfikacji: 2023-01-25 17:36:07
Kontakt komornicza

Kontakt komorniczy - informacje dotyczące kontaktu z kancelarią komorniczą. Numer telefonu, kontakt online. Informacje o postępowaniach komorniczych.

Kontakt komorniczy

Kontakt komorniczy w Polsce dostępny jest dla osób, które chętne są skontaktować się z komornikiem lub kancelarią komorniczą, w celu uzyskania informacji, które dotyczą aktualnie prowadzonych postępowań. Możliwe jest uzyskanie informacji o aktualnych terminach i miejscach zajęcia nieruchomości.

Komornik w Polsce to urzędnik państwowy. Odpowiedzialny jest on za egzekwowanie należności pieniężnych, na podstawie nakazów zapłaty. Kiedy dłużnik nie ma możliwości spłacenia należności lub po prostu nie jest osobą chętną podjęcia współpracy, komornik ma możliwość zajęcia nieruchomości, czy dochodów.

Aby skontaktować się z Krajową Radą Komorniczą, możliwe jest wysłanie swojego zapytania drogą mailową, na podany na oficjalnej tronie adres e-mail. Osoby zainteresowane, mogą także nawiązać kontakt telefoniczny z Komornikiem. Kontakt ten jest dostępny dla osób, które są chętne odzyskać swoje pieniądze lub uzyskać bezpłatną poradę.

Telefoniczny kontakt komorniczy

Osoby zainteresowane kontaktem z komornikiem, mogą porozmawiać poprzez podany na oficjalnej stronie numer. Telefoniczny kontakt komorniczy obsługiwany jest przez urzędników, ale także poprzez Krajową Radę Komorniczą. Osoby decydujące się na kontakt, mogą zadać pytania, na które urzędnicy postarają się odpowiedzieć w sposób bardzo szczegółowy.

Kontakt komorniczy: +48 22 299 87 77
Krajowa Rada Komornicza: +48 22 827 71 13

Kontakt komorniczy online

W przypadku, gdy sprawa wymaga głębszej analizy, osoby kontaktujące się, mogą szczegółowo opisać dane zdarzenie w formie online. Jest to forma wygodniejsza dla obu stron, gdyż osoby odpowiadające na dane zapytanie, mogą spokojnie przeanalizować daną sytuację. Kontakt komorniczy online obsługiwany jest tak samo, jak w przypadku kontaktu telefonicznego, czyli przez osoby z Kancelarii.

Krajowa Rada Komornicza: [email protected]

Osobisty kontakt komorniczy

Powyżej opisywane metody kontaktu z komornikiem są odpowiednie, gdy nie ma się możliwości osobistego odwiedzenia Kancelarii. Kontakt komorniczy osobiście można nawiązać, odwiedzając daną placówkę. Należy jednak pamiętać, aby umówić się na takie spotkanie. Forma osobistego spotkania, będzie na pewno najbardziej skuteczna, oraz będzie możliwość zadania wielu pytań, nawiązujących do danej sytuacji.

Dane kontaktowe Komornik
ulica Szpitalna 4/10, 00-031 Warszawa