Revolut Polska kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2017-09-21 12:58:59
  • Data modyfikacji: 2022-08-02 09:41:37
Revolut Polska kontakt

Informacje jak zasilić konto Revolut znaleźć można w Revolut obsługa klienta. Revolut kontakt możliwy za pośrednictwem aplikacji, a także pod numerem +37052143608.

Kontakt Revolut 

Revolut jest brytyjskim przedsiębiorstwem świadczącym usługi bankowe z siedzibą w Londynie. Oferuje usługi takie jak karty prepaid, usługi związane z kryptowalutami, wymianę walut oraz  płatności peer-to-peer.

Revolut posiada dostosowaną do potrzeb klientów platformę zapewniająca swobodny dostęp do produktów finansowych. Mogą z niej korzystać klienci indywidualni oraz firmy. Revolut zapewnia klientom narzędzia niezbędne do komfortowego zarządzania pieniędzmi, wydawania ich, pożyczania, inwestowania i zabezpieczania, wszystko to w formie jednej, spersonalizowanej aplikacji. Aplikacja sprawia wrażenie lokalnej niezależnej od tego, czy korzysta się z niej w domu czy zagranicą. Revolut także skupia się na klientach biznesowych. Firmie zależy na dalszym wyposażaniu firm w narzędzia niezbędne do rozpoczęcia, prowadzenia i rozwijania działalności: kontrolowania wydatków, minimalizowania kosztów, przyjmowania płatności oraz zarządzania budżetem i pracownikami. Revolut dąży do stworzenia produktów i usług łączących dwa ekosystemy- konsumencki i biznesowy- przynosząc tym korzyści klientom indywidualnym, jak i firmom.

Revolut aplikacja 

Klienci mogą kontaktować się z konsultantami Revolut za pomocą aplikacji. Wystarczy przejść do sekcji Profil, wybrać pomoc, a później czat. Biuro obsługi klienta Revolut zapewnia całodobowe wsparcie, siedem dni w tygodniu. Użytkownicy posiadający plan Premium i Metal przysługuje obsługa priorytetowa. 

Revolut Telefon

Aby zablokować kartę Revolut, należy użyć aplikacji lub zadzwonić na infolinię pod numerem +37052143608. Można wtedy uzyskać pomoc w zablokowaniu karty oraz dostęp do zapisanych wcześniej informacji. Ze wskazanego numeru nie wykonujemy połączeń wychodzących. 

Revolut Obsługa Klienta 

Na stronie Revolut w zakładce obsługa klienta znajdują się artykuły z pomocą na najczęściej zadawane pytania. Znajduje się tam informacje w zakresie dodawania środków, obsługi konta, profilu i planu, produktów majątkowych itp. 

Social media

Klienci mogą śledzić Revolut w social mediach, aby dowiedzieć się aktualnych informacji o wydarzeniach związanych z Revolut. Revolut dostępne jest na facebooku, instagramie, przez twitter, LinkedIn oraz TikTok.