Rakuten Viki kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-03-17 15:35:15
  • Data modyfikacji: 2022-07-06 12:59:12
Rakuten Viki kontakt

Jak nawiązać kontakt z Rakuten Viki? Kontakt online i telefoniczny z Rakuten Viki, dane kontaktowe serwisu dla użytkowników

Rakuten Viki kontakt

Rakuten Viki jest amerykańskim serwisem streamingowym, który oferuje swoim użytkownikom możliwość oglądania filmów i seriali z krajów azjatyckich. Osoby korzystające z serwisu w razie napotkania problemów mogą zgłosić jego pracownikom. Rakuten Viki kontakt umożliwia poprzez stronę internetową.

Rakuten Viki kontakt online

Aby skontaktować się z biurem obsługi klienta Rakuten Viki, należy wypełnić formularz kontaktowy. Po uzupełnieniu swoich danych kontaktowych i dokładnym opisie problemu, pracownicy Rakuten Viki w jak najszybszym możliwym czasie postarają się go rozwiązać. Istnieje również opcja kontaktu poprzez czat online. Na początku pytania są opowiadane przez bota, ale jeśli problem jest bardziej skomplikowany, rozmowę przejmuje konsultant.

Rakuten Viki kontakt telefoniczny

Ze względu na to, że serwis Rakuten Viki posiada użytkowników na całym świecie, kontakt telefoniczny nie jest możliwy. Wynika to z bariery językowej. Podczas gdy wiadomość tekstową można łatwo przetłumaczyć, z rozmową telefoniczną jest już trudniej.