New Yorker kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-07-10 13:37:30
  • Data modyfikacji: 2022-11-16 20:23:04
New Yorker kontakt

Skontaktuj się telefonicznie ze sklepem New Yorker poprzez numer dostępny na stronie. Kontakt z BOK New Yorker. Aktualne dane kontaktowe do marki New Yorker.

Kontakt New Yorker

New Yorker jest to marka odzieżowa zajmująca się sprzedaż odzieży kierowanej zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania, które dotyczą marki New Yorker, lub produktów sprzedawanych w sklepie tej firmy, warto jest uzyskać kontakt New Yorker, aby otrzymać pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt New Yorker, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby, które umożliwiają zainteresowanym kontakt New Yorker

Główna siedziba New Yorker, mająca swoje położenie w Polsce, znajduje się w Poznaniu przy ulicy Polskiej 13.

Jednym ze sposobów na kontakt New Yorker jest formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszystkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta New Yorker. Pracownicy sklepu, którzy zajmują się obsługą klienta, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Innym sposobem na kontakt New Yorker online jest poczta elektroniczna. Wiadomości kierowane do New Yorker, należy wysyłać bezpośrednio na odpowiedni adres e-mail. New Yorker kontakt mailowy realizuje pod adresem [email protected]. Tak jak w przypadek formularza kontaktowego, wiadomości są przetwarzane przez pracowników Biura Obsługi Klienta New Yorker, którzy gwarantują szybkie oraz profesjonalne uzyskanie odpowiedzi na zadane pytanie.

Adres: ul. Polska 13, 60-595 Poznań
E-mail: [email protected] 

New Yorker telefon

New Yorker kontakt z klientami realizuje także telefonicznie. Aby uzyskać telefoniczny kontakt New Yorker, należy dzwonić pod numer +48 616 464 800. Połączenia kierowane na numer, pozwalający na kontakt New Yorker, są obsługiwane przez konsultantów z Biura Obsługi Klienta sklepu. Warto także pamiętać o tym, że telefoniczny kontakt New Yorker, nie jest dostępny przez całą dobę. Połączenia przychodzące na telefon New Yorker są odbierane jedynie w wybranych godzinach. Na numer kontaktowy do New Yorker należy dzwonić jedynie w godzinach dostępności konsultantów na linii. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt New Yorker nie jest realizowany.

Telefon: +48 616 464 800