Dealz kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-01-28 00:51:29
  • Data modyfikacji: 2022-11-29 00:50:57
Dealz kontakt

Aktualne dane kontaktowe do sklepów Dealz dostępne na stronie dla zainteresowanych. Skontaktuj się z Dealz mailowo lub poprzez formularz kontaktowy. Pomoc od BOK Dealz.

Kontakt Dealz

Dealz jest to sieć supermarketów pochodząca z Wielkiej Brytanii. Sieć sklepów Dealz jest częścią grupy Pepco Group. Sklepy Dealz można znaleźć w wielu miastach w całej Polsce.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Dealz lub produktów sprzedawanych w tym sklepie, warto, jest uzyskać kontakt Dealz, aby otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Dealz, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt Dealz.

Dealz ma swoją siedzibę także w Polsce. Centrala Dealz umiejscowiona w Polsce znajduje się w Poznaniu przy ulicy Jana Henryka Dąbrowskiego 79A. Dodatkowo pomoc od pracowników Dealz można otrzymać w każdym ze stacjonarnych sklepów sieci.

Dealz kontakt z interesantami realizuje na wiele sposobów. Jednym z nich jest kontakt Dealz poprzez formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszystkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta Dealz. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w sklepie Dealz, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto, jest widzieć o tym, że Dealz kontakt realizuje także na inne sposoby.

Kolejnym sposobem na kontakt Dealz, jest elektroniczna skrzynka pocztowa. Mailowy kontakt Dealz działa, aby aktywnie pomagać kupującym. W wiadomości można także złożyć zażalenie, skargę lub przesłać pomysł sieci sklepów. Wszelkie wiadomości kierowane do Dealz, należy wysyłać na pocztę elektroniczną działającą pod adresem [email protected]. Konsultanci z Biura Obsługi Klienta Dealz gwarantują szybką oraz profesjonalną odpowiedź na zapytanie.

Adres: ul. J.H. Dąbrowskiego 79A,
60-529 Poznań
E-mail: [email protected]

Dealz telefon

Wiele osób poszukuje numeru, który pozwoliłby na kontakt Dealz. Niestety mogą oni napotkać pewien problem. Otóż taki numer na tę chwilę nie istnieje. Wynika to z tego, że sieć sklepów Dealz nie prowadzi obecnie telefonicznej obsługi klienta. Z tego powodu telefoniczny kontakt Dealz nie jest dostępny. W przypadku, gdy w przyszłości sieć sklepów udostępni numer umożliwiający kontakt Dealz, dane na stronie zostaną zaktualizowane.