Morele.net kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-09-01 10:51:59
  • Data modyfikacji: 2023-01-06 18:01:19
Morele.net kontakt

Skontaktuj się z konsultantami Morele telefonicznie lub online. Aktualny numer kontaktowy do sklepu Morele dostępny na stronie. Infolinia telefoniczna Morele.

Kontakt Morele

Morele.net jest to sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą rzeczy z działu elektroniki użytkowej, czyli komputerów i podzespołów do nich, laptopów oraz sprzętu RTV i AGD. Morele wywodzi się z Polski i powstało w 200 roku. Dodatkowo Morele na swojej stronie posiada konfigurator PC, który pozwala na odpowiednie dobranie komponentów do swojego komputera. Jednak warto wiedzieć o tym, że Morele sprzedaż realizuje wyłącznie internetowo.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące sklepu Morele lub złożonych albo planowanych zamówień, warto, jest uzyskać kontakt Morele. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Morele, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt Morele.

Główna siedziba Morele znajduje się w Polsce. Morele swoje biura ma zlokalizowane w Krakowie przy alei Jana Pawła II 43b.

Morele kontakt z klientami realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt Morele poprzez formularz kontaktowy. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego swój adres poczty elektronicznej oraz temat i treść wiadomości, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w sklepie Morele, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Najpóźniej odpowiedź można otrzymać w ciągu 24 godzin, ale zwykle wysyłana jest ona nawet tego samego dnia. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że Morele kontakt z klientami realizuje także na inne sposoby.

Morele kontakt umożliwia także poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Morele kontakt mailowy realizuje pod adresem [email protected]. Jednak jest to poczta prowadząca do biura sklepu, dlatego też zaleca się wysyłać zapytania, korzystając z formularza kontaktowego lub infolinii Morele.

Warto jest także wiedzieć o tym, że Morele przygotowało Centrum Pomocy dla klientów. Można tam znaleźć przygotowane odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące między innymi reklamacji, rat, zwrotów i rabatów. Może się okazać, że po skorzystaniu z Centrum Pomocy, kontakt Morele nie będzie potrzebny.

Adres: al. Jana Pawła 43b, 31-864 Kraków
E-mail: [email protected]

Morele telefon

Morele kontakt realizuje także telefonicznie. Morele kontakt telefoniczny realizuje dzięki infolinii. Dzwoniąc pod numer, pozwalający na kontakt Morele, można otrzymać odpowiedzi na pytania, które dotyczą produktów, sklepu internetowego lub stanu złożonego zamówienia. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Morele, należy dzwonić pod numer 12 418 40 26. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na ten moment telefoniczny kontakt Morele, który byłby dostępny przez całą dobę, nie jest możliwy. Morele kontakt telefoniczny realizuje jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci Biura Obsługi Klienta odbierają połączenia przychodzące na telefon Morele od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 21:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Morele nie jest możliwy. Koszt za połączenie jest zgodny z taryfą operatora.

Telefon: 12 418 40 26