VidaXL kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-06-19 10:10:15
  • Data modyfikacji: 2022-08-28 18:51:05
VidaXL kontakt

Aktualne dane kontaktowe do VidaXL dostępne na stronie. Bezpośredni kontakt z VidaXL możliwy drogą telefoniczną lub mailową. Kontakt z Biurem Obsługi Klienta VidaXL.

Kontakt VidaXL

VidaXL jest to sklep internetowy, który został założony w Holandii. Swoją siedzibę ma on zlokalizowaną w mieście Venlo. Obecnie sklep VidaXL prowadzi sprzedaż w 29 krajach europejskich oraz w Australii i w Stanach Zjednoczonych.

Kontakt VidaXL umożliwia wszystkim zainteresowanym na kilka różnych sposobów. Jedna z form, która pozwala na kontakt VidaXL, jest to formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie sklepu. Taki arkusz należy odpowiednio wypełnić, poprzez wpisanie do niego wszystkich wymaganych danych kontaktowych oraz wiadomości, która zostanie przekazana do pracowników z Biura Obsługi Klienta. Kontakt VidaXL z konsultantem poprzez formularz kontaktowy możliwy jest w przeciągu około 24 godzin.

Inny sposób, który pozwala na kontakt VidaXL jest to czat online z konsultantem. Przed bezpośrednią rozmową z pracownikiem Biura Obsługi Klienta, na czacie dostępny jest czat bot. Jeżeli po rozmowie z wirtualnym asystentem VidaXL występujący problem w dalszym ciągu nie zostanie rozwiązany, to rozmowę przyjmie konsultant Biura Obsługi Klienta. Warto jednak wiedzieć o tym, że kontakt VidaXL poprzez czat online nie jest dostępny przez całą dobę. VidaXL kontakt przy użyciu czatu realizuje jedynie w wybranych godzinach. W godzinach, w których forma, pozwalająca na kontakt VidaXL poprzez czat online jest niedostępna, warto jest skorzystać z formularza kontaktowego.

VidaXL telefon

Obecnie kontakt VidaXL przy użyciu formy telefonicznej nie jest aktualnie dostępny. W tym momencie telefon VidaXL nie jest obsługiwany przez konsultantów Biura Obsługi Klienta. Telefoniczny kontakt VidaXL nie jest możliwy. Wynika to z tego, że numer prowadzący na telefon VidaXL nie jest aktualnie udostępniony dla klientów. Gdy kontakt VidaXL w formie telefonicznej zostanie uruchomiony, na stronie zostanie opublikowany odpowiedni numer prowadzący na telefon VidaXL. W przypadku, gdy jest potrzebna pomoc od konsultantów Biura Obsługi Klienta, zaleca się kontakt z VidaXL poprzez formularz kontaktowy lub czat online.