Zieloni kontakt

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2017-09-21 01:50:17
  • Data modyfikacji: 2022-07-12 14:52:43
Zieloni kontakt

Dane kontaktowe do partii Zieloni, kontakt telefoniczny na infolinii partii Zieloni, aktualny adres partii, numer telefonu na stronie internetowej. Dane kontaktowe na stronie infolinii partii Zieloni.

Kontakt do partii Zielonych

Partia Zieloni (zieloni) to partia polityczna o poglądach centrolewicowych, z programem proekologicznym, skupiona na prawach człowieka, sprawiedliwości społecznej i zrównoważonym rozwoju. Została utworzona w dniach od 6 do 7 września 2003 roku, a została zarejestrowana ponad pół roku później 23 lutego 2004 roku. Przed odbyciem się kongresu w roku 2013, partia Zieloni nosiła jeszcze nazwę Zieloni 2004. Obecnymi przewodniczącymi partii są Przemysław Słowik oraz Urszula Zielińska. Infolinia partii Zielonych dostępna jest telefonicznie, dzięki czemu można skontaktować się z sekretariatem partii, który funkcjonuje przez dwa dni, poniedziałek i piątek, od godziny 11 do 14, oraz przez pocztę elektroniczną.

Kontakt do partii Zielonych - Media

Z partią Zielonych można się także kontaktować w sposób bezpośredni oraz przez wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej partii Zielonych. W celu skontaktowania się z rzecznikiem prasowym partii należy skontaktować się telefonicznie podanym niżej numerem telefonu lub wysłać wiadomość mail na pocztę elektroniczną:

Aby skontaktować się z biurem prasowym, należy wysłać wiadomość na adres:

Członkostwo w partii Zieloni

W przypadku chęci dołączenia do partii zieloni należy wypełnić deklarację, która znajduje się na stronie internetowej partii oraz uzupełnić i wysłać formularz z wymaganymi przez niego informacjami. W sytuacji jakichkolwiek problemów czy komplikacji można zgłosić się do najbliższego okręgu partii Zielonych.