Zooart kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-05-07 10:21:31
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 16:14:13
Zooart kontakt

Zooart kontakt. Dane kontaktowe Zooart, numer kontaktowy, e-mail, adres. Obiór osobisty zamówień w Zooart. Kontakt dla klientów Zooart dostępny na stronie kontaktowej.

Kontakt Zooart

Zooart, działający na rynku polskim od roku 2012, jest sklepem internetowym, który w swojej ofercie sprzedaży posiada szeroki zakres produktów dla zwierząt domowych. W sklepie Zooart można znaleźć różnego rodzaju wysokiej jakości pokarmy dla psów, kotów, akcesoria dla zwierząt, dozowniki, pojemniki na karmę, miski lub legowiska dla kotów oraz smycze dla psów. Oprócz produktów przeznaczonych dla kotów i psów możliwy jest także zakup produktów dla innych zwierząt takich jak np. myszoskoczki, wierzchowce lub rybki akwariowe. Jeśli istnieje chęć założenia akwarium w ofercie sklepu Zooart można znaleźć wszystko, co jest potrzebne do rozpoczęcia hodowli rybek.

Zooart kontakt realizuje poprzez drogę elektroniczną oraz telefoniczną. Jednym ze sposobów na kontakt jest przez skorzystanie z formularza kontaktowego Zooart. Aby poprawnie skontaktować się przez formularz kontaktowy Zooart, należy w formularzu zlokalizowanym na stronie kontaktowej Zooart wybrać temat, podać swój adres e-mail oraz zapisać treść wiadomości. W wiadomości można zadać wszelkie pytania dotyczące sklepu zoologicznego, oferty produktów, jakie oferuje oraz otrzymać dodatkowe informacje na temat zajmowania się zwierzętami. Kontakt Zooart jest również możliwy przez pocztę elektroniczną. W celu skontaktowania się z Zooart pocztą elektroniczną należy wysłać wiadomość mail na adres e-mail Zooart kontakt. Oprócz zadawania pytań dotyczących Zooart, przez pocztę elektroniczną można także zgłaszać reklamacje produktów.

Numer kontaktowy Zooart

Kontakt Zooart jest również możliwy poprzez wykonanie połączenia telefonicznego na numer kontaktowy Zooart. Po wykonaniu połączenia na numer kontaktowy Zooart i uzyskaniu kontaktu, konsultanci obsługi klienta udzielą wszelkich potrzebnych informacji oraz pomogą w sytuacji napotkania problemów z zamówieniami, oraz innymi problemami technicznymi. Kontakt z obsługą klienta Zooart jest możliwy w godzinach pracy sklepu, od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00 i w soboty od 9:00 do 15:00. 

Zooart odbiór osobisty

Wszystkie zamówienia złożone w sklepie Zooart można odebrać osobiście pod adresem:

  • Adres: Moszczanka 56A, 08-500 Ryki,

Dane kontaktowe Zooart

Kontakt z obsługą klienta Zooart jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00 oraz w soboty od godziny 9:00 do 15:00.

Zooart adres korespondencyjny

  • Adres: ul. Wiślana 28A, 08-530 Dęblin,

Zooart numer kontaktowy

  • Numer kontaktowy:
    • 81 471 40 30,
    • 785 766 677,

Zooart adres e-mail