Allegro kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-06-24 01:52:43
  • Data modyfikacji: 2022-08-08 13:38:27
Allegro kontakt

Allegro telefoniczny kontakt dostępny po wypełnieniu formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Kontakt Allegro dla pras, IOD, zespół relacji inwestorskich.

Allegro kontakt

Allegro kontakt z klientami prowadzi na wiele sposobów. Najbardziej popularnym sposobem na skontaktowanie się z Allegro jest zadzwonienie na infolinię. Aktualnie kontakt telefoniczny do allegro nie jest obsługiwany przez pracowników Biura Obsługi Klienta. Kontakt Allegro dostępny jest na poniższej stronie. 

Telefon Allegro 

Kontakt z Allegro najpierw prowadzony jest przez formularz kontaktowy. Na stronie Allegro, klient powinien wybrać zakładkę Kontakt z Allegro. Następnie konieczne jest wybranie tematu, którego dotyczy problem. Ostatecznie wybrać można preferowaną formę kontaktu z obsługą Allegro. Dostępne są trzy opcje poprzez formularz kontaktowy Allegro, kontakt telefoniczny lub czat online. 

Rozmowę telefoniczną z konsultantem Allegro można umówić na preferowaną przez klienta godzinę. Wypełnienie formularza kontaktowego umożliwia kontakt mailowy z biurem obsługi klienta. Kontakt Allegro poprzez czat prowadzony jest online na stronie internetowej. 

Adres do korespondencji:
Allegro.pl sp. z o.o.
Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań

Allegro kontakt infolinia 

Żeby skontaktować się z działem obsługi klienta Allegro poprzez infolinię, najpierw trzeba wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie. Po wysłaniu przez klienta formularza, konsultanci po jakimś czasie oddzwaniają na numer podany w formularzu. Dodatkowo kontakt z Allegro prowadzić można pocztą tradycyjną. 

Allegro kontakt z użytkownikami 

Po zakończonych zakupach na Allegro, na adres e-mail zostaną przesłane informacje o sprzedającym razem z potwierdzeniem zakupu. Na stronie Allegro można także rozmawiać ze sprzedającym poprzez czat online.  

Allegro kontakt dla prasy

Kontakt dla prasy realizowany jest za pośrednictwem poczty elektronicznej. Na podany poniżej adres dziennikarze przesyłać mogą zapytania. Rzecznik prasowy Allegro odpowie na pytania. Podany poniżej adres skierowany jest do prasy, klienci indywidualni mogą skorzystać z formularza kontaktowego.

E-mail: [email protected]

Allegro kontakt do zespołu relacji inwestorskich 

E-mail: [email protected]

Kontakt do inspektora ochrony danych Allegro

Adres: Grunwaldzka 182 60-166 Poznań
E-mail: [email protected]