SHEIN kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-12-14 18:00:58
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 16:02:20
SHEIN kontakt

SHEIN kontakt. Dane kontaktowe SHEIN, e-mail, numer kontaktowy, adres. Kontakt dla klientów dostępny na stronie kontaktowej SHEIN.

Kontakt SHEIN

SHEIN to chiński sklep internetowy założony w roku 2008 przez Chrisa Xu w Nankinie w Chinach. Początkowo firma SHEIN zajmowała się bardziej pracą kurierską zamiast sprzedażą detaliczną. W swoich początkach nie projektowała i produkowała odzieży, zamiast tego importowała ją z hurtowego rynku w Kantonie. Oferta odzieżowa SHEIN jest głównie skierowana do kobiet, ale posiada także artykuły odzieżowe dla mężczyzn.

Kontakt SHEIN jest możliwy online za pomocą czat bota. Klienci zarejestrowani na stronie internetowej SHEIN po zadaniu odpowiednich pytań wirtualnemu asystentowi, mogą uzyskać na nie odpowiedzi i otrzymać rozwiązanie napotkanego problemu. Czat bot SHEIN odpowiedzi na wybrane pytania przesyła niemal natychmiastowo, przez co kontakt jest szybki i sprawny.

Numer kontaktowy SHEIN

SHEIN kontakt nie jest realizowany drogą telefoniczną, z tego też powodu numer kontaktowy SHEIN nie jest dostępny dla klientów oraz innych osób publicznie. Kontakt SHEIN można osiągnąć korzystając z dostępnego czat bota, lub próbując się skontaktować poprzez platformy społecznościowe, na których SHEIN posiada swój własny profil. Alternatywą jest wysłanie wiadomości na adres e-mail SHEIN:

Jednakże warto pamiętać, iż ten adres e-mail jest przeznaczony tylko do kontaktu w sprawie polityki prywatności.