Kontakt Skoda

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2017-08-03 07:40:10
  • Data modyfikacji: 2023-01-27 13:37:08
Kontakt Skoda

Szukasz sposobu na skontaktowanie się ze Skoda? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której udostępnione zostały wszelkie sposoby kontaktu ze Skoda. Kontakt Skoda pozwala na uzyskanie potrzebnych informacji.

Skoda kontakt

Skoda kontakt z klientami realizuje także na różne możliwe sposoby. Pierwszym z nich jest możliwość napisania i wysłania wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to wręcz świetna metoda dla klientów preferujących kontakt za pośrednictwem internetu. W wiadomości należy ująć powód, z jakim klient zwraca się do pracowników Skoda, a także dokładnie i ze szczegółami opisać dany problem. Pomoże to ekspertom firmy w szybszym znalezieniu właściwego rozwiązania dla danego problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością konsultanci Skoda dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na każdą nadesłaną wiadomość mailową, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Skoda: [email protected]

Bardziej tradycyjną opcją na kontakt z firmą Skoda jest wysłanie wiadomości w formie listu na podany poniżej adres korespondencyjny. Opcja ta jest przeznaczona dla wszystkich osób wolących tradycyjne metody kontaktu z firmą Skoda. Należy jednak także zaznaczyć, że w przypadku tej opcji, na odpowiedź ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta trzeba będzie poczekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z innej opcji kontaktu Skoda.

Adres korespondencyjny Skoda: ul. Krańcowa 44 61-037 Poznań

Strona internetowa Skoda

Dodatkowo na oficjalnej stronie internetowej Skoda możliwy jest kontakt z firmą Skoda także za pomocą formularza kontaktowego. Przed wysłaniem zgłoszenia klient poproszony zostanie o uzupełnienie pól danymi osobowymi, wybranie tematu zgłoszenia, a także odpowiednie opisanie danej sytuacji. W przypadku formularza kontaktowego klienci na odpowiedź zwrotną będą musieli poczekać maksymalnie do kilku dni roboczych.

Telefon Skoda

Jedną z najczęściej wybieranych przez klientów opcji na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy Skoda jest możliwość skorzystania z dostępnego na poniższej stronie internetowej numeru kontaktowego. Jest to dla klientów możliwość bezpośredniej rozmowy z pracownikiem firmy, a także szansa na uzyskanie informacji dotyczących aktualności. Dodatkowo dzięki swojej wiedzy konsultanci obsługujący kontakt Skoda, mogą udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania, czy też niejasności osób dzwoniących. Należy również dodać, że poniżej udostępniony został więcej niż jeden aktualny kontakt Skoda. Z tego powodu, każdy z dostępnych numerów został odpowiednio i krótko opisany. W znaczący sposób ułatwi to znalezienie klientom odpowiedniego kontaktu Skoda. Niestety, ale nie podane zostały żadne godziny, w których numery kontaktowe są aktywne dla klientów.

Telefon Skoda do spraw sprzedaży detalicznej: +48 61 295 11 11
Telefon Skoda do spraw sprzedaży hurtowej: +48 61 295 11 74 lub +48 61 295 15 30
Telefon Skoda: +48 61 29 52 927