INTERSPORT kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-11-20 21:39:00
  • Data modyfikacji: 2022-12-22 11:24:01
INTERSPORT kontakt

INTERSPORT kontakt - sklepy z akcesoriami sportowymi. Kontakt dotyczący zakupów oraz składania reklamacji. Telefoniczny kontakt INTERSPORT .

O firmie INTERSPORT

Firma INTERSPORT jest jedynym z czołowych liderów na polskim rynku sprzedaży odzieży, sprzętu oraz akcesoriów sportowych. Ponad 50 lat świadczonych usług oraz dostarczania najlepszej jakości produktów dla miłośników, różnego rodzaju dyscyplin sportowych, pozwoliło, że firma jest właśnie w tym miejscu.

Poza szeroką gamą produktów firma INTERSPORT oferuję swoim klientom także usługi serwisowe oraz naprawcze sprzętu sportowego. Możliwe jest skorzystanie ze specjalistycznych usług serwisów rowerowych, czy narciarskich w wybranych placówkach.

Rodzaje kontaktu INTERSPORT

W przypadku potrzeby skontaktowania się z firmą INTERSPORT możliwe jest to na kilka sposobów. Pierwszym z nich oraz najprostsze i najskuteczniejsze jest odwiedzenie jednej z placówek sklepów, na terenie całej Polski. INTERSPORT kontakt umożliwia także w formie telefonicznej lub elektronicznej. Aby nawiązać połączenie z biurem obsługi klienta INTERSPORT, wystarczy zadzwonić na podany na oficjalnej stronie numer telefonu. INTERSPORT dodatkowo udostępnia adres e-mail oraz formularz kontaktowy, na który można kierować swoje zapytania drogą elektroniczną.

Telefoniczny kontakt INTERSPORT

Odwiedzając oficjalną stronę i wchodząc w zakładkę kontakt, możliwe jest znalezienie dostępnego numeru telefonu. INTERSPORT kontakt telefoniczny obsługuję przez biuro obsługi klienta, jednak można także znaleźć w internecie kontakt telefoniczny do każdej z osobna placówki. Klienci INTERSPORT mogą składać telefonicznie zamówienia lub zgłaszać reklamację dotyczące otrzymanego sprzętu. Osoby dzwoniące na podany numer telefonu, mogą także uzyskać informację na temat produktów sprzedawanych przez sklepy.

INTERSPORT kontakt telefoniczny
Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
tel.: +48 12 444 88 88

INTERSPORT kontakt online

Kontakt online z INTERSPORT może posłużyć klientom głównie w celu składania reklamacji otrzymanych produktów. Jednakże jest to również dobra metoda, aby zadać szczegółowe pytania odnośnie do dostępnych produktów na sklepie online. Klienci mogą także zgłaszać problemy z płatnościami przy zakupach elektronicznych. INTERSPORT kontakt online umożliwia poprzez formularz kontaktowy na stronie oraz podany na stronie adres e-mail. Dodatkowo osoby zainteresowane pracą w INTERSPORT, mogą na oficjalnej stronie sprawdzać aktywne ogłoszenia i wysyłać swoje zgłoszenia właśnie drogą elektroniczną.

INTERSPORT kontakt osobisty

Firma INTERSPORT swoje sklepy posiada na terenie całej Polski. Aby uzyskać szczegółowe informacje, najprościej będzie udać się do jednego z ponad 400 sklepów stacjonarnych. INTERSPORT kontakt oraz adres każdego ze sklepów, dostępny jest na oficjalnej stronie. Odwiedzając placówkę stacjonarną, poza zrobieniem zakupów, możliwe będzie porozmawianie z pracownikami osobiście. W sklepach stacjonarnych można także dokonywać bezpłatnych zwrotów produktów, zakupionych przez internet.

INTERSPORT dane kontaktowe
Cholerzyn 382, 32-060 Liszki