Lay's kontakt

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2017-07-15 21:45:11
  • Data modyfikacji: 2022-09-06 00:33:21
Lay's kontakt

Aktualne dane pozwalające na kontakt Lay's dla zainteresowanych. Skontaktuj się telefonicznie z Lay's. Kontakt z online oraz przez telefon. Kontakt z Lay's dla klientów.

Kontakt Lay's

Lay's jest to marka zajmująca się produkcjom chipsów. Należy ona do amerykańskiego przedsiębiorstwa Frito-Lay od 1965 roku. Lay's jest marką własną PepsiCo. Polskie oddział producenta Lay's ma swoje położenie w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Zachodniej 1. 

Poszukując aktualne dane pozwalające na kontakt Lay's można skorzystać ze strony. Wypisano tutaj wszystkie dane kontaktowe do producenta Lay's. Jedną z form, która umożliwia wszystkim klientom kontakt Lay's jest formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej. Arkusz należy odpowiednio wypełnić poprzez wypełnienie wszystkich wymaganych danych kontaktowych oraz wiadomości kierowanej do Biura Obsługi Klienta. Warto jednak wiedzieć o tym, że różne tematy rozmowy wpływają na to jak wygląda formularz oraz na dostępne pola. Konsultanci, którzy zajmują się obsługą klienta, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Kontakt Lay's poprzez formularz kontaktowy jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych oraz możliwy jest przez całą dobę.

Adres: ul. Zachodnia 1, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Telefon Lay's

Kontakt Lay's poprzez formularz kontaktowy, nie jest to jedyny sposób, który pozwala na uzyskanie pomocy od konsultantów Biura Obsługi Klienta. Telefoniczny kontakt Lay's możliwy jest dzięki infolinii i pozwala na bezpośredni kontakt z firmą. Kontakt Lay's możliwy jest pod numerem telefonu 801 102 060. Koszt połączenia z telefonem Lay's jest zgodny z taryfą operatora.

Dodatkowo telefoniczny kontakt Lay's możliwy jest bezpośrednio z polską fabryką. Możliwy jest on, dzwoniąc na numer kontaktowy 22 670 70 70.

Telefon (infolinia): 801 102 060
Telefon (fabryka w Polsce): 22 670 70 70