Balice kontakt

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2017-06-05 00:28:01
  • Data modyfikacji: 2023-01-17 11:25:21
Balice kontakt

Balice kontakt — informacje dotyczące przylotów i odlotów. Kontakt w sprawie biletów. Zwroty i reklamacje. Biuro obsługi klienta. Aktualne dane kontaktowe

Balice co to?

Lotnisko Balice, znane także jako Lotnisko Kraków-Balice im. Jana Pawła II. Jest międzynarodowym lotniskiem położonym w Balicach, nieopodal miasta Kraków. Dokładniej lotnisko znajduję się 11 kilometrów na zachód od Krakowa. Lotnisko Balice klasyfikuję się jako największe lotnisko południowej Polski oraz jest trzecim co do wielkości w całym kraju. Na lotnisku obsługiwany jest ruch lotniczy międzynarodowy oraz znajdują się także loty krajowe.

Balice posiadają jeden główny pas startowy oraz terminal pasażerki, który składa się z dwóch części. Terminal pasażerki, inaczej strefa bezcłowa, oferuję pasażerom miłe spędzenie czasu, poprzez oferowanie wielu udogodnień takich jak restauracje, sklepy, czy punkty usługowe. Parking Balice obsługiwany jest dla samochodów, ale także transportu publicznego, który łączy się z miastem Kraków. Balice kontakt umożliwia poprzez punkt informacyjny znajdujący się na lotnisku.

Balice kontakt

Balice kontakt umożliwiają dla podróżujących w kilku formach. Możliwe jest telefoniczne połączenie z punktem informacyjnym na lotnisku. Balice kontakt umożliwia również w formie online. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie, a wiadomość zwrotna przychodzi na adres e-mail podany w formularzu. Dodatkowo osoby podróżujące, ale także osoby, które mają możliwość podjechania na lotnisko, mogą uzyskać informacje osobiście w punkcie.

Balice kontakt online

Lotnisko w Balicach umożliwia swoim pasażerom kontaktowanie się w formie online, za pośrednictwem formularza kontaktowego. Wystarczy wypełnić prosty formularz znajdujący się na stronie, a wiadomość zwrotna przychodzi na podany w nim adres e-mail. Pisząc wiadomość, możliwe jest uzyskanie informacji związanych z zakupionym lotem, czy zapytanie o świadczone usługi przez lotnisko. Osoby, których lot się nie odbył, mogą zadawać pytania odnośnie do reklamacji oraz zwrotów. Balice kontakt obsługuję przez punkt informacyjny, który stara się na bieżąco odpisywać na pytania konsumentów.

Balice kontakt telefoniczny

Aby skontaktować się z lotniskiem telefonicznie, wystarczy zadzwonić na podany na stronie numer. Balice kontakt telefoniczny obsługuję całodobowo przez punkt informacyjny, znajdujący się na lotnisku. Osoby dzwoniące mogą zadawać pytanie odnośnie do przewidywanych godzin wylotu, czy przylotu danego samolotu. Co więcej, jeśli dzwoniącym jest osoba podróżująca, może zapytać o informacje takie jak dopuszczalny bagaż, czy godzina rozpoczęcia odprawy.

Balice kontakt telefoniczny

  • +48 12 295 58 00
  • +48 801 055 000


Dane kontaktowe lotnisko Balice

Osoby, które znajdują się na lotnisku lub mają możliwość odwiedzenia go osobiście, mogą uzyskać potrzebne informacje osobiście w punkcie. Balice kontakt osobisty umożliwia całodobowo, w wyznaczonym punkcie, znajdującym się na lotnisku. Informacje, jakie można uzyskać, są takie same jak w przypadku zadania pytanie w formularzu kontaktowym, czy dzwoniąc telefonicznie.

Dane kontaktowe lotnisko Balice
Kapitana Mieczysława Medweckiego 1, 32-083 Balice