Cyfrowy Polsat kontakt

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2018-01-15 12:48:04
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 16:58:06
Cyfrowy Polsat kontakt

Kontakt Cyfrowy Polsat, infolinia, e-mail, formularz kontaktowy, biuro obsługi klienta, godziny działania Cyfrowy Polsat kontakt. Kontakt Cyfrowy Polsat sposoby.

Cyfrowy Polsat kontakt

Dowiedz się o kontakcie z Cyfrowym Polsatem na stronie Cyfrowy Polsat kontakt. Uzyskaj informacje odnośnie ofert, aktualnych usług nawiązują z Cyfrowy Polsat kontakt za pomocą telefonu lub poczty e-mail. Chcąc uzyskać pomoc telefoniczną cyfrowego polsatu, należy zadzwonić pod numer infolinii i wysłuchać instrukcji telefonicznego konsultanta. 

Cyfrowy Polsat kontakt infolinia 

Kontakt Cyfrowy Polsat z infolinią z telefonu stacjonarnego można nawiązać pod numerem 801 08 08 08. Dla obecnych klientów Cyfrowego Polsatu korzystający z telefonów komórkowych dostępne są dwa numery telefonu 699 002 222 oraz 222 127 222. Cyfrowy Polsat kontakt dla klientów którzy mają problem z obsługą urządzeń Cyfrowego Polsatu. Numer do Polsatu Cyfrowego działa w celu szybkiego udzielania pomocy klientom i usługobiorcom.

Cyfrowy Polsat kontakt infolinia realizowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30, serwis ICOK, usługi telewizja, internet, telewizja, strefa VOD, pakiet smartDOM Cyfrowy Polsat, strefa klienta Cyfrowy Polsat.

Infolinia Cyfrowego Polsatu czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30, serwis ICOK, strefa klienta Cyfrowy Polsat, usługi telewizja, internet, telewizja, strefa VOD, pakiet smartDOM Cyfrowy Polsat.

Cyfrowy Polsat kontakt telewizja — realizowany jest pod ogólnym numerem infolinii kontaktowej.

Kontakt Cyfrowy Polsat nie jest całodobowy.

Kontakt Cyfrowy Polsat opłata za rozmowę naliczana jest zgodnie z taryfą operatora. 

Cyfrowy Polsat kontakt mail 

W celu zapytania odnośnie ofert, usług lub jeśli klient szuka odpowiedzi na nurtujące go pytania, można pisać na adres Cyfrowy Polsat [email protected].

Cyfrowy Polsat kontakt formularz kontaktowy 

W celu dobrania ofert do potrzeb klienta, klient może wypełnić formularz kontaktowy na stronie Cyfrowy Polsat Kontakt, w którym pozostawia numer telefonu i wstępne informacje o zawarciu umowy/dodaniu pakietu do umowy.

Cyfrowy Polsat kontakt biuro obsługi 

Obsługa klientów Cyfrowego Polsatu realizowana jest w całej Polsce w ponad 1000 biurach obsługi. Kontakt Cyfrowego Polsatu do centrów obsługi znajduje się na stronie Cyfrowego Polsatu. 

Centralne biuro obsługi cyfrowego Polsatu znajduje się w Warszawie na ul. Łubinowa 4a, 03-878 i czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30.