H&M kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-12-10 00:26:38
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 15:49:35
H&M kontakt

Kontakt do Call Center H&M dostępna jest pod numeram telefonu. Pomoc konsultantów HM. Telefoniczna obsługa klienta. Numer kontaktowy z HM. Zwroty MH, reklamacje HM.

H&M kontakt

H&M kontakt dostępny jest od poniedziałku do piątku pięć dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 21:00 oraz w soboty nie niedziele wraz ze świętami od 9:00 do 17:00. H&M kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem telefonu 800 999 888.

Pomimo że H&M kontakt telefoniczny dostępny jest w wybranych godzinach. Pomoc można uzyskać przez h&m kontakt czat  dzięki, któremu można uzyskać całodobowo pomoc dzięki dostępnemu na czacie wirtualnemu asystentowi H&M. Dzięki czemu można uzyskać pomoc w zakresie informacji dotyczących postępu w realizacji zamówienia wystarczy jedynie wpisać numer zamówienia w okno czatu. H&M kontakt e-mail na adres mailowy można kierować pytania związane z przetwarzaniem danych osobowych na adres [email protected].

W Polsce znajduje się jedynie główne biuro H&M, które znajduje się w Warszawie. Natomiast główna siedziba spółki znajduje się w Szwecji a dokładnie w Sztokholmie.

H&M adres, polska:

H&M Hennes & Mauritz Sp. z.o.o.
ul. Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa

REGON: 15292063
NIP: 5252253246

H&M kontakt zwroty

Polityka zwrotów, jaką przyjmuje H&M jest jasno opisana na stronie H&M. Zakupione produkty mogą by zwrócone do 30 dni od otrzymania produktu.

 H&M kontakt zwroty koszt

Koszt zwrotów H&M wynosi 3,0 zł, lecz dla użytkowników, którzy są zarejestrowani w H&M Club zwrot jest darmowy. W przypadku zakupienia produktu w sklepie stacjonarnym zwrot produktu jest darmowy. Tak samo jak przy zakupach online kupujący posiada do 30 dni na zwrot produktu w sklepie stacjonarnym. H&M zastrzega sobie możliwość nieprzyjęcia zwrotu gdy produkt był używany lub gdy na produkcie nie ma przypiętej metki.

Kontakt na H&M kontakt jest właściwym wyborem chcąc zamówić najnowszy newsletter czy zadać nurtujące pytania. W H&M kontakt zatrudnieni są wykwalifikowani konsultanci, którzy szybko i skutecznie rozwiązują problemy.