Inbank kontakt

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2017-06-24 10:32:29
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 16:57:37
Inbank kontakt

Inbank kontakt. Gdzie znaleźć kontakt Inbank. Inbank kontakt drogą kontaktu telefonicznego oraz poprzez adres internetowej poczty elektronicznej. Dane kontaktowe Inbank znajdują się na stronie serwisu.

Inbank kontakt

Inbank jest bankiem pochodzącym z Estonii, którego usługi są dostępne dla klientów w 9 krajach europejskich (Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Niemcy, Austria, Holandia, Finlandia oraz Czechy). Kontakt Inbank jest udostępniany w dwóch wariantach dla klientów. Jednym z wariantów jest kontakt telefoniczny. Konsultanci obsługujący linię pomogą w razie problemów z działaniem konta bankowe, przy wyrobieniu karty, czy przy zastrzeganiu karty oraz pomogą rozwiązać wiele podobnych problemów. Konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Drugą formą kontaktu jest to kontakt poprzez adres internetowej poczty elektronicznej, jednakże kontakt poprzez adres e-mail w głównej mierze jest kierowany dla partnerów oraz dla prasy. 

Inbank kontakt telefoniczny

Aby skontaktować się telefonicznie z Inbank, należy wykonać połączenie telefoniczne na poniższy numer telefonu:
801 805 805

Inbank kontakt poprzez adres e-mail:

Aby skontaktować się z Inbank w celach związanymi z partnerstwem czy w celach mediowych należy napisać na poniższe adresy e-mail:
[email protected]

[email protected]

 

Adres siedziby Inbank

AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
Fabryczna 5, 00-446 Warszawa Polska