TelePolska kontakt

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2017-06-24 05:15:38
  • Data modyfikacji: 2022-12-31 08:16:25
TelePolska kontakt

Aktualnie działający numer telefonu do TelePolska. Firma TelePolska adres, telefon, e-mail. Kontakt telefoniczny do Biura Obsługi Klienta TelePolska

Kontakt TelePolska

Warto wiedzieć, że TelePolska to Nowej Generacji Rozwiązania Telekomunikacyjne. Firma działa na Polskim rynku od 2001 roku. TelePolska oferuje klientom biznesowym bardzo funkcjonalne rozwiązania telekomunikacyjne, które obniżają koszty, a także umożliwiają dużą większą efektywność komunikacji. TelePolska nie działa wyłącznie dla firm. Swoje usługi oferuje również klientom indywidualnym. 

TelePolska to sieć zbudowana na podstawie włókien światłowodowych. Firma stosuje jedne z najniższych stawek za połączenia w ruchu międzynarodowym, lokalnym, międzymiastowym oraz do sieci telefonii komórkowych. Siedziba firmy TelePolska mieści się w Warszawie przy ulicy Adama Naruszewicza 27. 

TelePolska adres: ul. Adama Naruszewicza 27 lok. 2, 02-627 Warszawa
Numer telefonu TelePolska: +48 (22) 397 33 33
Adres e-mail: [email protected] oraz [email protected]

TelePolska kontakt telefoniczny

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z firmą TelePolska kontakt telefoniczny mogą to zrealizować, dzwoniąc na numer telefonu, którym jest +48 (22) 397 33 33. Należy pamiętać, że telefon TelePolska funkcjonuje w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. W soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy połączenie nie może zostać zrealizowane. 

Interesanci mają także możliwość, przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Wszelkie zapytania należy kierować na adres mailowy [email protected]. Dostępny jest też specjalny adres e-mail dla klientów biznesowych. Jest nim [email protected]. Konsultanci Biura Obsługi Klienta TelePolska odpowiadają na wszystkie otrzymane zapytania najszybciej jak to możliwe. 

Aktualnie działający numer telefonu do TelePolska to: +48 (22) 397 33 33
TelePolska adres e-mail: [email protected] oraz [email protected]