REMONDIS kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2018-05-04 04:06:20
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 16:14:00
REMONDIS kontakt

REMONDIS kontakt. Dane kontaktowe REMONDIS, numer kontaktowy, adres, e-mail. Kontakt dostępny na stronie kontaktowej REMONDIS.

Kontakt REMONDIS

REMONDIS to niemieckie przedsiębiorstwo działające w sektorach zbiórki i przetwarzania odpadów, czyszczenia miasta i gospodarki wodno-ściekowej. REMONDIS zostało założone w roku 1934. Początkowo funkcjonowało pod nazwą Rethmann jednak w roku 2005, nazwa firmy została zmieniona na REMONDIS. Na rynku polskim rozpoczęła swoją pracę w roku 1992 i obecnie swoją działalność prowadzi w 30 miastach na terenie Polski.

Kontakt REMONDIS realizuje na 3 sposoby, poprzez formularz kontaktowy, pocztę elektroniczną oraz telefonicznie. Aby skontaktować się przez formularz kontaktowy REMONDIS, w formularzu znajdującym się na stronie kontaktowej REMONDIS, należy podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail. Ostatnie pole formularza jest przeznaczone do zapisania wiadomości kierowanej do REMONDIS kontakt. Drugą możliwością jest kontakt przez pocztę elektroniczną, w tym wypadku, aby skontaktować się z REMONDIS, należy wysłać wiadomość mail, kierowaną na adres e-mail REMONDIS kontakt.

Numer kontaktowy REMONDIS

REMONDIS kontakt udostępnia również przez połączenie telefoniczne, jest to 3 sposób na osiągnięcie kontaktu z firmą. W celu uzyskania kontaktu tą drogą należy zadzwonić na numer kontaktowy REMONDIS. Dzwoniąc na numer kontaktowy REMONDIS można uzyskać informacje dotyczące usług prowadzonych przez przedsiębiorstwo oraz zadać dodatkowe pytania dotyczące działalności firmy.

Dane kontaktowe REMONDIS

REMONDIS Adres

  • Adres: ul. Zawodzie 18, 02- 981 Warszawa,

REMONDIS Numer kontaktowy

  • Numer kontaktowy: +48 22 5930300,

REMONDIS Fax

  • Fax: +48 22 5930301,

REMONDIS Adres e-mail