SMS Kredyt kontakt

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2018-01-24 09:40:03
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 11:41:58
SMS Kredyt kontakt

Dane kontaktowe SMS Kredyt. Kontakt SMS Kredyt dostępny za pomocą kontaktu telefonicznego oraz adresu internetowej poczty elektronicznej. Kontakt SMS Kredyt znajduję się na stronie serwisu.

SMS Kredyt kontakt

SMS Kredyt aktualnie już nie udziela pożyczek i przebranżowił się w KREOS Sp. z o.o. SMS Kredyt po przearanżowaniu zajmuję się windykacją, pomagają swoim klientów w profesjonalny sposób uporać się z zadłużeniami, z zachowaniem zasad dobrych praktyk ogłoszonych przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Po otrzymaniu korespondencji od KREOS (SMS  Kredyt) zalecają dokładne zapoznanie się z treścią pisma następnie skontaktowanie się bezpośrednio z firmą.

Kontakt SMS Kredyt jest możliwy na kilka dostępnych sposobów. Firma SMS Kredyt (KREOS) udostępnia kontakt telefoniczny, poprzez które można skontaktować się z firmą i ustalić warunki porozumienia czy dopytać o następstwo prowadzonej windykacji. Dodatkowo w razie problemów ze skontaktowaniem się telefonicznie firma SMS Kredyt posiada dwa dodatkowe sposoby kontaktu. Jednym z takich sposobów kontaktu jest kontakt drogą adresu internetowej poczty elektronicznej. Na adres można wysłać zapytanie o kolejności postępowania odnośnie zadłużenia, konsultanci firmy SMS Kredyt postarają się jak najdokładniej zająć się postępowaniem i odpowiedzieć na pytania kierowane ze strony nadawcy. Jeszcze jedną opcją kontaktu jest możliwość uzupełnienia formularza kontaktowego znajdującego się na stronie firmy. Aby poprawnie uzupełnić formularz, należy wpisać dane dotyczące imienia i nazwiska do tego podać numer telefonu, adres e-mail oraz treść wiadomości. Konsultanci firmy KREOS (dawniej SMS Kredyt) skontaktują się z klientem jedną z podanych dróg kontaktowych.

SMS Kredyt kontakt telefoniczny

Telefon / Fax

Telefon +48 71 778 92 00
Fax +48 71 778 92 05

SMS Kredyt kontakt drogą adresu e-mail

[email protected]

SMS Kredyt adres siedziby

KREOS Sp. z o. o.
ul. Św. Mikołaja 8-11
50-125 Wrocław