Don Kasjo kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-03-24 07:13:18
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 15:29:36
Don Kasjo kontakt

Jak można uzyskać kontakt z Don Kasjo? Don Kasjo dane kontaktowe, kontakt online i kontakt mailowy dla fanów z polskim bokserem

Kontakt z Don Kasjo

Kasjusz Gracjan Życiński, znany także jako Don Kasjo to polski bokser, zawodnik freak show fight oraz celebryta. Urodził się w 1992 roku w Iławie. Zdobył brązowy medal na mistrzostwach Polski w boksie w 2014 roku. Aktualnie Don Kasjo jest zarządcą i główną twarzą gali Prime MMA. Kontakt z Don Kasjo możliwy jest online oraz mailowo.

Don Kasjo kontakt online

Najlepszym sposobem na uzyskanie kontaktu z Don Kasjo jest napisanie do boksera przez jego konta na portalach społecznościowych. Dane kontaktowe Don Kasjo nie zostały udostępnione nigdzie do publiki, więc kontakt teleofniczny jak i bezpośredni kontakt mailowy z Don Kasjo nie są możliwe. Fani mogą wyłącznie próbować nawiązać kontakt online. Jeśli ktoś chce napisać do boksera w sprawie współpracy, można to zrobić na adres e-mail [email protected]. Don Kasjo kontakt mailowy udostępnia wyłącznie do wiadomości o współpracy i nie przyjmuje tam kontaktu z fanami.

Adres e-mail: [email protected]