Pralnia EBS kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-04-19 03:47:00
  • Data modyfikacji: 2022-11-11 15:21:05
Pralnia EBS kontakt

Skontaktuj się telefonicznie z Pralnią EBS poprzez numer udostępniony na stronie. Aktualne dane kontaktowe do Pralni EBS dostępne dla zainteresowanych.

Kontakt Pralnia EBS

Pralnia EBS jest to największa w całej Polsce sieć profesjonalnych pralni. Pralnie EBS można znaleźć w wielu miastach w Polsce. Niektórzy klienci mogą kojarzyć Pralnia EBS pod wcześniejszą nazwą – 5asec. Pralnia EBS obiecuje najwyższą jakość swoich usług oraz krótki termin ich realizacji.

Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt z Pralnią EBS, warto, jest skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszystkie sposoby, które umożliwiają zainteresowanym kontakt z Pralnią EBS.

Centrala Pralni EBS ma swoje położenie w Warszawie przy ulicy Postępu 21. Natomiast pomoc od pracowników Pralni EBS można uzyskać w każdym z jej stacjonarnych oddziałów.

Pralnia EBS kontakt realizuje między innymi online. Jednym ze sposobów, który pozwala na kontakt z Pralnią EBS online jest czat z konsultantem w aplikacji Messenger. Pracownicy z Biura Obsługi Klienta Pralni EBS regularnie odpowiadają na zadawane przez klientów pytania. 

Pralnia EBS kontakt umożliwia także kontakt poprzez formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić poprzez wpisanie do niego wszystkich wymaganych danych kontaktowych oraz wiadomości, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Pracownicy Pralni EBS, którzy zajmują się obsługą klienta, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że Pralnia EBS kontakt z zainteresowanymi klientami realizuje także na inne sposoby.

Adres: ul. Postępu 21, 02-676 Warszawa
Fax: +48 22 430 0141

Telefon Pralnia EBS

Pralnia EBS kontakt realizuje także telefonicznie. Aby uzyskać telefoniczny kontakt z Pralnią EBS, należy dzwonić pod numer +48 732 60 60 60. Jednak numer, który pozwala na kontakt z Pralnią EBS, jest dostępny jedynie w wybranych godzinach. Obecnie całodobowy telefoniczny kontakt z Pralnią EBS nie jest realizowany. Konsultanci z Biura Obsługi Klienta obsługują połączenia przychodzące na podany numer, który umożliwia kontakt z Pralnią EBS, od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00 oraz w każdą niedzielę handlową od godziny 10:00 do 19:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt z Pralnią EBS nie jest realizowany. W godzinach, w których akurat telefoniczny kontakt z Pralnią EBS jest niedostępny, zaleca się skorzystanie z innej formy pozwalającej na skontaktowanie się z siecią pralni.

Pralnia EBS kontakt telefoniczny umożliwia także do centrali. Pralnia EBS kontakt telefoniczny z centralą realizuje pod numerem +48 22 430 0140. Jednak podany numer jest aktywny jedynie w godzinach pracy biura.

Telefon (Biuro Obsługi Klienta): +48 732 60 60 60
Telefon (centrala): +48 22 430 0140