Da Grasso infolnia

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2019-03-17 14:32:12
  • Data modyfikacji: 2022-07-12 10:54:07
Da Grasso infolnia

Jak skontaktować się z siecią pizzerii Da Grasso? Da Grasso kontakt telefoniczny i kontakt mailowy. Dane kontaktowe pizzerii w różnych miastach.

Da Grasso kontakt

Da Grasso jest popularną pizzerią w Polsce. Oprócz tradycyjnej, liczącej 75 standardowych, dla całej sieci lokali, rodzajów pizzy, w ofercie znajduje się dodatkowe menu zawierające inne potrawy. Każdy lokal Da Grasso ma swojego innego właściciela, dlatego ogólny kontakt z siecią pizzerii nie jest możliwy.

Da Grasso posiada główne Biuro Obsługi Klienta Na jego adres mailowy można skierować wiadomości dotyczące opinii na temat restauracji, a także zakupionego jedzenia. Istnieje również możliwość kontaktu telefonicznego z biurem pod numerem 509 910 000. Numer jest obsługiwany w godzinach od 11:00 do 23:00.

Adres e-mail: [email protected] 
Numer telefonu: 509 910 000

Da Grasso dane kontaktowe lokali

Każdy z lokali Da Grasso różni się swoimi danymi kontaktowymi jak i ofertą dodatkowych dań. Sposób na kontakt z najbliższą restauracją można sprawdzić na stronie internetowej Da Grasso. Po podaniu miejsca zamieszkania klienta strona oferuje najbliższe lokale w okolicy i ich dane kontaktowe. Zamówienia można składać telefonicznie oraz online przez stronę. Czas oczekiwania na dostawę zależy od odległości domu klienta od pizzerii.