carVertical Kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2017-07-16 23:15:58
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 12:33:10
carVertical Kontakt

carVertical Kontakt. Jak skontaktować się z carVertical. Dział obsługi klienta caVertical

Kontakt carVertical

carVertical jest firmą działającą w branży samochodów używanych, jej głównym polem działania jest sprawdzanie samochodów wystawianych na sprzedaż przez komisy lub osoby prywatne. Firma wystawia klientowi raport dotyczący samochodu, w raporcie mogą się znaleźć takie rzeczy jak: stan przebiegu w samochodzie, czy samochód był kradziony, czy samochód jest powypadkowy, a nawet czy pojazd był używany jako taksówka. 

carVertical kontakt udostępnia na kilka sposobów dzięki, którym można uzyskać odpowiedzi na oczekiwane pytania. Jednym z głównych form kontaktu jest czat działający na stronie carVertical, gdzie centrum pomocy działa 24/7 konsultanci starannie odpowiada na zadawane przez klientów pytania. kontakt carVertical  można również uzyskać poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie. Dodatkowo kontakt carVertical można uzyskać poprzez adres poczty elektronicznej i bezpośrednio napisać do firmy, z zapytaniami dotyczącymi pojazdu lub pomocy. Ostatnim sposobem na kontakt carVertical jest realizacja kontaktu drogą telefoniczną. 

carVertical Kontakt telefoniczny: +48 221 530 559

carVertical Kontakt pod adresem poczty elektronicznej: [email protected]

carVertical współpraca

carVertical prowadzi również programy afiliacyjny oraz influencerski. Jeżeli osoba chce współpracować lub reklamować z firmą carVertical udostępnia taką możliwość poprzez ich stronę internetową, na której znajdują się odpowiednie formularze kontaktowe poprzez które można się z firmą w sprawach związanych ze współpracą kontaktować. Dla programu influencerskiego należy uzupełnić krótki formularz z adresem email oraz linkiem do kanału YouTube, Instagram czy TikTok. W ramach programu afiliacyjnego carVertical podaje długi formularz, w którym należy uzupełnić dane dotyczące firmy, osoby prowadzącej oraz jej działalnośći.