LOOMI kontakt

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-10-29 17:41:20
  • Data modyfikacji: 2023-01-14 03:24:51
LOOMI kontakt

Uzyskaj pomoc od pracowników LOOMI. Aktualne dane kontaktowe do LOOMI dostępne na stronie dla zainteresowanych. Obsługa klienta LOOMI. Infolinia LOOMI.

Kontakt LOOMI

LOOMI jest to nowy portal VOD, czyli tzw. oglądanie na życzenie. LOOMI udostępnia swoim użytkownikom wiele filmów oraz materiałów wideo, które regularnie są dodawane na platformę. Na portalu LOOMI można znaleźć wszelkiego rodzaju filmy, które dostępne są do oglądania w cenie od 6,99 złotych.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania związane z LOOMI, dotyczące na przykład płatności lub działania portalu, warto, jest uzyskać kontakt LOOMI, aby otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt LOOMI, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt LOOMI.

LOOMI kontakt realizuje między innymi online. LOOMI kontakt online umożliwia na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt LOOMI poprzez formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie. Pozwala on na skontaktowanie się z działem Supportu. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszelkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów. W wiadomości można na przykład zgłosić błąd zauważony na portalu lub zasugerować zmianę bądź ulepszenie działania. Kontakt LOOMI poprzez formularz kontaktowy umożliwia szybkie uzyskanie odpowiedzi na zadane pytanie.

Innym sposobem na kontakt LOOMI online jest elektroniczna skrzynka pocztowa. LOOMI kontakt mailowy realizuje pod adresem [email protected]. Pracownicy, zajmujący się pomocą dla klientów w LOOMI, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

E-mail: [email protected]

LOOMI telefon

Niestety, na ten moment telefoniczny kontakt LOOMI nie jest dostępny. Jest to spowodowane tym, że LOOMI obecnie nie udostępniło numeru, który umożliwiłby kontakt osobom zainteresowanym. Infolinia telefoniczna LOOMI nie została na ten moment uruchomiona. Gdy wystąpi potrzeba na kontakt LOOMI można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej, działającej pod adresem podanym wyżej na stronie, lub formularza kontaktowego. Gdy w przyszłości numer, pozwalający na kontakt LOOMI, zostanie udostępniony, dane na stornie zostaną zaktualizowane.

LOOMI kontakt przez Operę

Ponieważ LOOMI jest to część Opery, to istnieje możliwość na kontakt LOOMI poprzez dane kontaktowe do Opery. Jest to możliwe poprzez skorzystanie z elektronicznej skrzynki pocztowej. Opera kontakt mailowy realizuje pod adresem [email protected]. Niestety numer, pozwalający na kontakt Opera również nie jest na ten moment dostępny. Skontaktowanie się z Operą możliwe jest jedynie poprzez pocztę elektroniczną.

E-mail (Opera): [email protected]