Cinema City kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-02-03 14:20:43
  • Data modyfikacji: 2022-08-03 14:24:01
Cinema City kontakt

Cinema City kontakt z infolinią pod numerem +48 222 419 222. Cinema City lokalizacja informacje znaleźć można na stronie internetowej. Cinem City kontakt IOD.

Kontakt Cinema City

Cinema City Polska należy do grupy Cineworld, jest ona obecna w branży kinowej od niemal 90 lat. W obecnym momencie jest drugą największą siecią kinową na świecie obejmującą 790 kin. Rocznie organizuje 14,5 miliona projekcji filmowych, wyświetlanych dla ponad 300 milionów widzów. Cineworld działa w 10 krajach - w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Polsce, Irlandii, Izraelu, Czechach, Bułgarii, Rumunii, na Węgrzech i na Słowacji.

Cinema City w Polsce posiada 34 kina zlokalizowane w 20 miastach, oferuje klientom wspaniałe doświadczenia filmowe z zastosowaniem technologii IMAX®, SCREENX™ i 4DX® oraz unikalną strefę VIP. Kina z podanymi technologiami mieszczą się w miastach: 

IMAX®
Cinema City Warszawa Sadyba,
Cinema City Poznań Plaza,
Cinema City Katowice Punkt 44,
Cinema City Łódź Manufaktura, 
Cinema City Wrocław Wroclavia

4DX®
Cinema City Warszawa Arkadia,
Cinema City Kraków Bonarka, 
Cinema City Lublin Felicity,
Cinema City Bydgoszcz, 
Cinema City Łódź Manufaktura,
Cinema City Wrocław Wroclavia

SCREENX™
Cinema City Warszawa Mokotów

VIP
Cinema City Kraków Bonarka
Cinema City Wrocław Wroclavia

SPIN CITY
Warszawa Bemowo
Spin City- Centrum rozrywki, które jest idealnym miejscem na spotkania z przyjaciółmi jak i imprezę firmową. 

Od grudnia 2015 roku w Cinema City Polska działa pierwszy program abonamentowy UNLIMITED oferujący jego użytkownikom oglądanie nielimitowanej liczby filmów 2D ze stałą, miesięczną opłatą. Dodatkowo Cinema City Polska oferuje liczne edukacyjne oraz rozrywkowe programy takie jak Spin City oraz strefa VIP, która jest jedynym w swoim rodzaju produktem na polskim rynku.

Cinema kontakt prowadzi przez infolinie +48 222 419 222 można tam kierować swoje pytania odnośnie usług oferowanych przez Cinema City. Z Cinema City klienci skontaktować się mogą wypełniając formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej.  Należy w nim podać treść wiadomości oraz zostawić swoje dane kontaktowe. Konsultanci Cinema City odpiszą po pewnym czasie. 

Infolinia Cinema City +48 222 419 222

Inspektorem Ochrony Danych Cinema City
Adres e-mail: [email protected]

Cinema City kina 

Pytania można zadać obsłudze na miejscu znajdując kino na stronie internetowej.