Jatomi Kontakt

  • Kategoria: sport

  • Data publikacji: 2017-07-17 19:48:17
  • Data modyfikacji: 2022-12-22 11:57:48
Jatomi Kontakt

Jatomi Fitness kontakt - Telefoniczne zamówienie diety. Informacje na temat sieci siłowni. Zakup karnetów lub rezygnacja. Dostępny kontakt telefoniczny

Jatomi informacje o firmie

Jatomi Fitness jest międzynarodową siecią siłowni,  działającą w kilku krajach na całym świecie, w tym w Polsce. Jatomi założone zostało w 1997 roku w Tajlandii, a od tamtej pory świadczenie swoich usług poszerzyła o ponad 60 krajów. Sieć siłowni daje możliwość szerokiego wyboru treningów oraz zajęć grupowych. W swoich placówkach firma stara się umieszczać jedynie najwyższej jakości sprzęt oraz wyposażenie.

Firma Jatomi poza sieciami siłowni stara się promować zdrowy styl życia. Organizuję wiele atrakcji oraz wydarzeń, w tym maratony czy zawody fitness. Jatomi swoje placówki mieści w wielu polskich miastach, a także w krajach Azji, Ameryki, czy innych krajach Europejskich.

Jatomi kontakt

Od pewnego czasu Jatomi ograniczyło swoją działalność w Polsce, przez co zostało znacznie mniej możliwych form kontaktu z firmą. Aktualnie dostępny jest adres e-mail oraz kontakt telefoniczny. Wcześniej możliwe było także uzyskanie informacji poprzez dostępny na oficjalnej stronie chat online, czy wysłanie zapytania poprzez formularz kontaktowy. Jatomi kontakt z klientem obsługiwało przez biuro obsługi klienta oraz poprzez pracujących w firmie pracowników.

Telefoniczny kontakt Jatomi

Osoby zainteresowane kontaktem z firmą, mogą jeszcze starać się nawiązać połączenie poprzez podany na stronie numer telefonu. Jatomi kontakt telefoniczny obsługuję poprzez pojedyncze placówki, będące spółką z inną firmą. Możliwie jest zapytanie o dostępne placówki na terenie całej Polski. Co więcej, dzwoniąc na podany numer, możliwe będzie zadanie pytania odnośnie do karnetów oraz prowadzonych treningów na siłowni.

Jatomi kontakt telefoniczny 223797786

Jatomi kontakt online

Podczas najlepszego okresu firmy w Polsce, na oficjalnej stronie możliwe było nawiązanie kontaktu z konsultantami poprzez chat online Jatomi. Dodatkowo pytania można było wysyłać drogą elektroniczna poprzez formularz kontaktowy. Konsumenci w ten sposób mogli zadawać pytania o karnety, wydarzenia, czy dostępne placówki. Możliwe było uzyskanie spersonalizowanie własnego planu treningowego, czy odpowiedniej diety. Jeszcze jednym ze sposobów było wysłanie tego samego zapytania poprzez adres e-mail. Jatomi kontakt z klientem starało się utrzymywać na wysokim poziomie i odpisywać na wiadomości możliwie szybko.

Jatomi kontakt osobisty

Kiedy siłownie Jatomi działały niezależnie w Polsce, najlepszym sposobem było odwiedzenie jednej z placówek i rozmowa z pracownikami osobiście. Możliwe było otrzymanie własnego planu ćwiczeniowego, czy diety. Dodatkowo można było uzyskać informacje na temat nadchodzących wydarzeń. Jatomi kontakt osobisty był wtedy najlepszym sposobem na uzyskanie wszelkiego rodzaju informacji.