Kontakt policji drogowej

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2018-09-29 09:53:27
  • Data modyfikacji: 2022-12-28 22:29:25
Kontakt policji drogowej

Kontakt telefoniczny lub mailowy z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Infolinia telefoniczna Policji Drogowej dostępna pod numerem na stronie.

Komenda Główna Policji Wydział Ruchu Drogowego kontakt

Zadaniem Policji Drogowej jest dbanie o to, żeby ruch drogowy był jak najbardziej sprawny i bezpieczny dla kierowców. Do głównych zadań Policji Drogowej należą obserwacja sytuacji, która występuje na drogach oraz wyciąganie wniosków ze zdarzających się wypadków. Chcąc uzyskać kontakt z Policją Drogową, można skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych na stronie.

Jednym ze sposobów na kontakt z Policją Drogową jest skorzystanie z formy mailowej. Zespół Ogólny Policji Drogowej odpowiada na wiadomości, które przesyłane są na elektroniczną skrzynkę pocztową działającą pod adresem [email protected]. Wysyłając wiadomości na podany adres, można otrzymać wszelkie niezbędne informacje. Zespół Ogólny Policji Drogowej stara się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak należy pamiętać o tym, że odpowiedź można uzyskać jedynie w wybranych godzinach. Warto, także pamiętać o tym, że kontakt z Policją Drogową możliwy jest także na inne sposoby.

E-mail: [email protected]

Policja Drogowa – telefon

Aby uzyskać kontakt z kancelarią Policji Drogowej, można skorzystać z formy telefonicznej. Kancelaria Policji Drogowej kontakt telefoniczny realizuje pod numerem (47) 72 130 27. Jednak należy pamiętać o tym, że na ten moment telefoniczny kontakt z kancelarią Policji Drogowej, który były dostępny przez całą dobę nie jest dostępny. Kancelaria Policji Drogowej kontakt telefoniczny umożliwia jedynie w wybranych godzinach.

W Policji Drogowej funkcjonuje również zespół ogólny, który obsługuję odrębną infolinię telefoniczną. Kontakt z Zespołem Ogólnym Policji Drogowej możliwy jest pod numerem (47) 72 120 40. Wszelkie pytania zaleca się kierować właśnie do zespołu ogólnego. Numer, który pozwala na kontakt z Zespołem Ogólnym Policji Drogowej, służy także jako numer infolinii Policji Drogowej.

Telefon (kancelaria): (47) 72 130 27
Telefon (zespół ogólny): (47) 72 120 40