Erasmus plus Kontakt

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2018-07-14 02:50:33
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 09:52:50
Erasmus plus Kontakt

W jaki sposób można uzyskać kontakt z Erasmus plus? Erasmus plus dane kontaktowe, kontakt telefoniczny i kontakt mailowy.

Kontakt Erasmus plus

Erasmus plus to program Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu. Jego celem jest wspieranie uczniów, studentów, nauczycieli, wykładowców i wolontariuszy w prowadzeniu międzynarodowych projektów służących podnoszeniu kompetencji. Narodową Agencją Programu Erasmus+ i jego realizatorem w Polsce jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji. Kontakt z Erasmus plus dla osób zainteresowanych programem jest możliwy na kilka sposobów.

Erasmus plus kontakt online

Kontakt Erasmus plus dostępny jest przez formularz kontaktowy na oficjalnej stronie internetowej. Aby wysłać wiadomość poprzez formularz, należy podać swoje dane kontaktowe, a następnie wybrać temat wiadomości oraz wpisać jej treść. Innym sposobem na kontakt z Erasmus plus jest wysłanie wiadomości na pocztę elektroniczną. Adres e-mail, na który należy wysłać wiadomość to [email protected]. Dostępny jest kontakt listowny pod adresem do korespondencji listownej

.Adres do korespondencji listownej: Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa
Adres e-mail: [email protected]

Erasmus plus kontakt telefoniczny

Kontakt z Erasmus plus możliwy jest również telefonicznie. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu +48 22 463 10 00. Godziny, w których kontakt telefoniczny jest możliwy, nie zostały podane na stronie Erasmus plus, więc przed wykonaniem połączenia warto skontaktować się w celu doinformowania się na ten temat.

Numer telefonu +48 22 463 10 00