TNT kontakt

  • Kategoria: kurierzy

  • Data publikacji: 2017-11-16 23:12:22
  • Data modyfikacji: 2023-01-24 19:48:02
TNT kontakt

Poszukujesz aktualnych sposobów na skontaktowanie się z TNT? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały wszelkie możliwe opcje na kontakt z TNT. Kontakt TNT pozwoli na uzyskanie informacji i potrzebnych danych.

Kontakt TNT

Firma TNT kontakt z klientami realizuje wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest możliwość napisania wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to bezpośrednia opcja na korespondencję z pracownikami Biura Obsługi Klienta i uzyskanie pomocy w danym problemie. Należy pamiętać, aby w temacie takiej wiadomości umieścić powód, z jakim klient zwraca się o pomoc, a w samej treści dokładnie opisać daną sytuację. Pozwoli to pracownikom Biura Obsługi Klienta na szybsze znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Konsultanci TNT z pewnością dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie nadesłane przez klientów wiadomości mailowe, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail TNT: [email protected]

Dane kontaktowe TNT

Osoby preferujące bardziej tradycyjne formy kontaktu z TNT, skorzystać mogą z możliwości wysłania wiadomości w formie listu na podany poniżej adres korespondencyjny. Należy jednak zaznaczyć, że wybierając tę metodę, na wiadomość zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej niż w przypadku innych opcji na kontakt z firmą TNT. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z innych dostępnych opcji na kontakt z TNT.

Adres korespondencyjny TNT: ul. Annopol 19, 03-236 Warszawa

TNT telefon

Ostatnią z możliwych i dostępnych opcji na skontaktowanie się z pracownikami Biura Obsługi Klienta firmy TNT jest skorzystanie z dostępnego poniżej numeru kontaktowego. Za jego pomocą klienci mogą bezpośrednio porozmawiać z konsultantami firmy i uzyskać potrzebne dane i informacje dotyczące aktualnej oferty TNT. Dodatkowo eksperci firmy odpowiedzialni za obsługę telefonu TNT udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości zgłaszających się osób. Należy dodać, że podany poniżej telefon TNT aktywny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Dodatkowo poniżej w celach kontaktu z TNT udostępniony został więcej niż jeden aktualny numer kontaktowy. Z tego względu każdy z dostępnych telefonów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie właściwego kontaktu z TNT.

Telefon TNT: 801 31 00 00
Telefon TNT: (22) 771 71 71