Zbigniew Stonoga kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2022-12-15 11:09:49
  • Data modyfikacji:
Zbigniew Stonoga kontakt

Kontakt ze Zbigniewem Stonoga za pomocą portali społecznościowych taki jak Facebook, Twitter. Zbigniew Stonoga adres e-mail. Sklep internetowy Stonogi.

Kontakt Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga jest polskim przedsiębiorcą, wideoblogerem oraz działaczem politycznym. Jest odpowiedzialny za publikacje akt śledztwa, które dotyczą afery podsłuchowej w Polsce. Zbigniew Stonoga wspomagał policję w działaniach śledczych. Prowadził także własną działalność charytatywną. Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać do Zbigniewa Stonogi kontakt, mogą to zrealizować za pomocą mediów społecznościowych takich jak Facebook, Instagram czy Twitter. Można także przesłać wiadomość e-mail.

Adres e-mail: [email protected]

Zbigniew Stonoga kontakt telefoniczny

Niestety kontakt telefoniczny do Zbigniewa Stonogi nie jest możliwy do zrealizowania. Istnieje jednak możliwość, przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszystkie zapytania można kierować na adres e-mail, jakim jest [email protected]. Warto wiedzieć, że Zbigniew Stonoga prowadzi również własny sklep internetowy. Kontakt ze sklepem  internetowym Zbigniewa Stonogi można uzyskać za pomocą adresu e-mail, którym jest [email protected]. Dostępny jest również dla klientów, znajdujący się na głównej stronie internetowej sklepu Zbigniewa Stonogi formularz kontaktowy. Należy wpisać w niego wymagane dane oraz odpowiednią treść. Odpowiedzi na wszystkie otrzymane wiadomości są udzielane w jak najkrótszym czasie. 

Zbigniew Stonoga adres e-mail: [email protected]
Sklep internetowy Zbigniewa Stonogi e-mail: [email protected]