OLX Kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2017-05-24 10:00:01
  • Data modyfikacji: 2022-08-15 21:35:23
Kontakt OLX

OLX kontakt dostępny pod numerem telefonu. Uzyskaj telefoniczną pomoc konsultanta OLX. Numer telefonu do OLX jest dostępny w internetowej wyszukiwarce telefonów online.

Kontakt OLX

Dobrze wiedzieć, że Kontakty OLX to bardzo prosta lista krok po kroku. Olx komunikuje się z klientami na wiele dostępnych sposobów. Jedną z najpopularniejszych metod jest użycie numeru telefonu Olx. Jednak niewiele osób wie, jak skontaktować się telefonicznie z konsultantem Olx. Z Olxem można się skontaktować na następującej stronie internetowej. Obecnie telefony OLX nie są obsługiwane przez pracowników Biura Obsługi Klienta.
Telefon: +48 618 800 910
OLX kontakt jest dostępna w poniedziałki od 8:00 do 18:00 oraz od wtorku do piątku od 8:00 do 16:00. Infolinia jest przydatna dla tych, którzy chcą szukać kontaktów administratora OLX.

OLX telefon

Kontakt Olx rozpoczyna się poprzez formularz kontaktowy. W portalu wybierz kartę Kontakt z Olx. W następnym kroku zostaniesz poproszony o wybranie odpowiedniego tematu, którego dotyczy problem. Ostatnim krokiem jest wybór najbardziej odpowiadającej klientowi metody kontaktu. Do wyboru mamy trzy opcje:

  • formularz kontaktowy OLX
  • OLX telefon kontakt
  • OLX chat online

Pozwala również dostosować godziny połączeń do swoich klientów, wybierając telefon Olx z dostępnymi doradcami. Skontaktuj się z Olx na czacie online na stronie, a w przypadku formularza kontaktowego mamy możliwość wysłania dokładnej wiadomości do biura obsługi klienta.

Kontakt dla prasy OLX

W przypadku Olx prosimy o kontakt z mediami, warto wiedzieć, że można to zrobić tylko za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszyscy dziennikarze mogą przesyłać swoje zapytania na poniższy adres. Rzecznik Olx odpowiedział na wszystkie wysłane wiadomości. Dzięki tej formie kontaktu można precyzyjnie sformułować wyczerpującą odpowiedź. Należy pamiętać, że podane adresy e-mail są przeznaczone wyłącznie dla dziennikarzy. Telefony Olx są dostępne dla wszystkich klientów indywidualnych. Z usługą Olx można się skontaktować pod adresem e-mail poniżej dla zespołu inwestycyjnego i mediów IOD Olx.

Centrum prasowe OLX PR Specialist
E-mail: [email protected]

Kontakt z zespołem OLX Ads
E-mail: [email protected]