Kontakt ze Świętym Mikołajem

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2022-11-17 12:27:41
  • Data modyfikacji:
Święty Mikołaj kontakt

Niewiele osób wie, że Święty Mikołaj ma swój własny telefon i każdy może do niego zadzwonić. Listowny i telefoniczny kontakt ze Świętym Mikołajem.

Święty Mikołaj znany jest każdemu. Dzieci uwielbiają, gdy co roku dostają prezenty pełne zabawek i słodyczy od siwego pana z brodą. Zawsze w grudniu dzieci pisały list do Świętego Mikołaja z listą upragnionych prezentów. Jeżeli te były grzeczne przez cały rok, dostają to, o co proszą. Marzeniem niejednego dziecka, poza stosem zabawek, jest także rozmowa z hojnym dziadkiem z Laponii. Jaki jest prawdziwy numer Świętego Mikołaja? A jaki jest adres Świętego Mikołaja w Polsce?

Rozmowa ze Świętym Mikołajem

W dobie upowszechnionego dostępu do Internetu oraz łatwego dostępu do komórek Święty Mikołaj kontakt ze sobą udostępnił online. Teraz każde dziecko może do niego zadzwonić lub napisać. Rozmowa ze Świętym Mikołajem to marzenie z dzieciństwa każdego człowieka. Kontakt do Świętego Mikołaja nigdy nie był prostszy do zdobycia. Oczywiście nie tylko dzieci mogą odbyć rozmowę ze Świętym Mikołajem. Infolinia Świętego Mikołaja przeznaczona jest także dla osób dorosłych. Święty Mikołaj jest postacią niezwykle znaną, co za tym idzie oczekiwanie na połączenie może zająć dłuższą chwilę. Kontakt ze Świętym Mikołajem może być utrudniony zwłaszcza w dniach poprzedzających jego święto. Jeżeli dojdzie do sytuacji, że Święty Mikołaj nie odbierze telefonu, nie należy się tym przejmować. Przygotowana została przez niego wiadomość na poczcie głosowej specjalnie dla dzieci. Te mogą dzięki temu zademonstrować przygotowaną wcześniej przez siebie listę życzeń. Święty Mikołaj stara się też oddzwaniać do dzieci. Telefon od Świętego Mikołaja sprawi dużo radości dziecku. Numer telefonu Świętego Mikołaja to: (951) 262 3062. Warto zaznaczyć, że nie jest to jedyny sposób kontaktu do Świętego Mikołaja. Można z nim odbyć rozmowę również przez komunikatory Messenger i whatsapp.

Adres Świętego Mikołaja

Jeżeli preferujesz bardziej tradycyjne formy przekazu, możliwe jest także wysłanie listu do domu Świętego Mikołaja. Adres Świętego Mikołaja jest publiczny i każdy, zarówno dziecko, jak i dorosły może wysłać mu list z życzeniami. Adres Świętego Mikołaja w Polsce, na który należy wysyłać listy to:

Biuro Listów do Świętego Mikołaja
Polska Wioska Świętego Mikołaja
Przystanek Mikołajów
57-215 Srebrna Góra