Kawasaki kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-09-29 18:52:24
  • Data modyfikacji: 2022-07-08 11:38:59
Kawasaki kontakt

Jak skontaktować się z Kawasaki? Kontakt telefoniczny i kontakt online z Kawasaki Polska. Dane kontaktowe obsługi klienta Kawasaki.

Kawasaki kontakt

Kawasaki Heavy Industries jest japońskim koncernem, który powstał z połączenia trzech przedsiębiorstw: Kawasaki Dockyard, Kawasaki Rolling Stock Manufacturing i Kawasaki Aircraft w 1969 roku. Koncern jest głównie znany z produkcji i sprzedaży motocykli, choć jego dochody pochodzą przede wszystkim z budowy statków, maszyn budowlanych i realizacji wielkich inwestycji budowlanych. Kawasaki kontakt swoim klientom z Polski oferuje na wiele sposobów.

Kawasaki kontakt telefoniczny

Aby złożyć zamówienie, klienci Kawasaki nie muszą wychodzić z domu i mogą to zrobić przez rozmowę telefoniczną. Kontakt telefoniczny z Kawasaki jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 pod numerem +48 22 535 33 15.

Numer telefonu: +48 22 535 33 15

Kawasaki Polska kontakt

Oprócz kontaktu telefonicznego z Kawasaki jest też możliwy kontakt z biurem mailowo lub osobiście. Polski oddział koncernu znajduje się w Warszawie. Wiadomości najlepiej kierować na adres e-mail [email protected] i zawrzeć w nich jak najwięcej szczegółów problemu.

Adres:
Kawasaki Polska - Probike Sp. z o.o.
ul. Gronostaja 6, 02-786 Warszawa

E-mail: [email protected]

Numer VIN Kawasaki 

Numer VIN Kawasaki służy do identyfikacji pojazdów koncernu. Jest to ciąg siedemnastu cyfr i liter, nabijany na pojeździe zazwyczaj na ramie. Wykorzystując go, można dowiedzieć się wielu rzeczy o maszynie oraz może on pomóc w kontakcie z Kawasaki w razie problemu.