Monnari kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-03-06 10:39:10
  • Data modyfikacji: 2022-11-16 21:35:24
Monnari kontakt

Skontaktuj się z Monnari telefonicznie lub mailowo. Uzyskaj pomoc od konsultantów Monnari. Kontakt z BOK Monnari. Dane kontaktowe do Monnari dostępne na stronie.

Kontakt Monnari

Monnari jest to marka odzieżowa wywodząca się z Polski. W sklepie Monnari można kupić odzież, bieliznę oraz akcesoria kierowane dla kobiet. Monnari zakupy umożliwia zarówno poprzez sklep internetowy, jak i w 167 salonach rozmieszonych w całej Polsce.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania związane z marką Monnari lub produktami przez nią sprzedawanymi, warto, jest uzyskać kontakt Monnari, aby uzyskać pomoc od pracowników Biura Obsługi Klienta sklepu. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Monnari, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt Monnari.

Monnari swoje biuro ma umiejscowione w Łodzi przy ulicy Radwańskiej 6. Dodatkowo stacjonarny kontakt Monnari jest możliwy w każdym z salonów.

Jednym ze sposobów, który pozwala na kontakt Monnari, jest formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie sklepu internetowego. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, poprzez wpisanie do niego wszystkich wymaganych danych kontaktowych oraz wiadomości, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta Monnari. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w sklepie Monnari, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez zainteresowanych poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Monnari kontakt online realizuje także poprzez pocztę elektroniczną. Aby uzyskać kontakt Monnari, korzystając z elektronicznej skrzynki pocztowej, wiadomości, należy kierować pod odpowiedni adres. Monnari kontakt mailowy realizuje pod dwoma różnymi adresami e-mail. Aby uzyskać pomoc w sprawie sklepu internetowego lub zamówień, wiadomości należy wysyłać pod adres [email protected].  Natomiast pod adresem [email protected] jest możliwość skontaktowania się z biurem spółki Monnari Trade.

Adres: ul. Radwańska 6, 90-453 Łódź

E-mail (sklep internetowy): [email protected]
E-mail (biuro Monnari): [email protected]

Monnari telefon

Monnari kontakt z klientami realizuje także telefonicznie dzięki infolinii. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Monnari, należy dzwonić pod numer +48 42 237 13 34. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na tę chwilę kontakt Monnari, dostępny przez całą dobę nie jest realizowany. Monnari kontakt telefoniczny umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Pod numer, pozwalający na kontakt Monnari, należy dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Monnari nie jest możliwy.

Telefon: +48 42 237 13 34